- Počet kanálů: 4
- Vstupy: HDMI, Kompozitní materiál, RCA, RGB/Component, S-Video
- Výstupy: HDMI, Kompozitní materiál, MIDI OUT, RGB/Component, USB
Roland V-4EX Video mixpult
Čtyřkanálový digitální video mixér Roland V-4EX s efekty je živé produkční přepínací a webové streamingové zařízení, které vylepšuje mix Roland V-4 přidáním vestavěného multivieweru s dotykovou obrazovkou a vstupem / výstupem HDMI s 1080p / RGB WUXGA (1920 x 1200) podporou na jednom vstupu a 1080p na výstupu. Můžete přepínat mezi čtyřmi zdroji videa a přenášet je prostřednictvím HDMI, RGB komponentního, kompozitního videa a streamovat prostřednictvím vestavěného portu USB. Čtyři vestavěné frame synchronizátory, jeden na každý vstup, umožňují podporovat a čistě přepínat vstupní video ze zdrojů, které nejsou gen-locked. Tato jednotka je vhodná pro kluby, koncerty, bohoslužby, eventy, svatby, vzdělávání a sportovní akce.
V-4EX je vybaven vestavěným Keyerom pro efekty Luma, Chroma a PIP, včetně 259 přechodů a 148 vestavěných efektů. Přepínač je vybaven známým analogovým regulátorem přechodu T-bar s výběrem tří přechodových křivek a T-bar samotný se může otáčet pro pohodlí uživatele bez ovlivnění jeho činnosti. Vestavěný zvukový mix přijímá zvuk zabudovaný do toku HDMI nebo z nevyváženého analogového zdroje přes dva konektory RCA a smíšený zvuk vkládá do výstupního toku HDMI. Zvuk můžete zpozdit až o 4 snímky, abyste upravili "synchronizaci rtů" vašeho videa.
Vestavěná obrazovka s více pohledy může současně zobrazovat vaše čtyři vstupy na obrazovce a můžete přepínat z jedné kamery na druhou pouhým dotykem na zobrazení obrazu konkrétní kamery na monitoru. V-4EX je vybaven výstupním Scalerem, který může pomocí výstupu HDMI / RGB škálovat vaše video na 1080p nebo 1920 x 1200. Programový kanál je k dispozici na streamování nebo snímání do počítače přes port USB typu B.
Technické údaje:
- Typ: Video mix s efekty
- Kanály: 4
- Video vstupy: S-video, RGB / komponentní, HDMI, kompozitní
- Video výstupy: kompozitní, RGB / komponentní, HDMI
- Vstupy zvuku: 1 x stereo RCA
- Jiné I / O: MIDI In, Out / Thru, USB typ B
- Zdroj energie: napájení 9 V DC 2A
- Výška: 10,6 cm
- Šířka: 22,3 cm
- Hloubka: 29,4
- Typ. Označení: V-4EX
Vstupy
- S-Video
- RCA
- RGB/Component
- HDMI
- Kompozitní materiál
Výstupy
- MIDI OUT
- USB
- HDMI
- RGB/Component
- Kompozitní materiál
Typ displeje
- LCD
- Touchscreen
Typ
Vstupy
HDMI (4 x), Kompozitní materiál (4 x), RCA, RGB/Component, S-Video
Výstupy
HDMI (2 x), Kompozitní materiál, RGB/Component, MIDI OUT, USB
USB
Napájení
Adaptér
Adaptér součástí
Ano
Dokumenty
Návody k použití
Bezpečnostní pokyny
Příslušné bezpečnostní pokyny k výrobku nalezneš v návodu k použití.
