Vyber si zemi pro doručení zásilky

J.Lindeberg Raphaela Mid JL Navy XS Sukně

Představujeme sukni Raphaela, kde se jednoduchost snoubí se sofistikovaností. Tento oděv, vyrobený technologií 4-way stretch, poskytuje flexibilitu a tvarovaný střih. Tento základní, ale rafinovaný kousek má skrytý zip na boku, který si zachovává...
Jen na objednávku
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (4).
2 196 Kč
Sukně / Šaty J.Lindeberg Raphaela Mid JL Navy XS Sukně

J.Lindeberg Raphaela Mid JL Navy XS Sukně

2 196 Kč

Kód produktu: GWSD09410-6855-XS | ID: 1129976

J.Lindeberg Raphaela Mid JL Navy XS Sukně

Představujeme sukni Raphaela, kde se jednoduchost snoubí se sofistikovaností. Tento oděv, vyrobený technologií 4-way stretch, poskytuje flexibilitu a tvarovaný střih. Tento základní, ale rafinovaný kousek má skrytý zip na boku, který si zachovává elegantní vzhled s přidanou výhodou lehkého nošení. Logo ve středě vpředu dodává nádech odlišnosti. S připojenými vnitřními šortkami, které zajišťují pohodlí a krytí. Navržena pro transport vlhkosti a rychlé schnutí, je ztělesněním stylu i funkčnosti.

Vlastnosti

  • Regular střih
  • 4-směrný streč
  • Transport vlhkosti
  • Rychlé schnutí
  • Certifikát OEKO-TEX

Udržitelnost

  • V každém kroku kreativního a výrobního procesu zvažujeme vliv na planetu, lidi a přírodní zdroje. Navrhujeme funkci a módu, která je odolná a kvalitní, aby se dala nosit dlouhá léta. V rámci strategie pro tkaniny máme cíle pro udržitelnější bavlnu, minimalizujeme používání škodlivých chemikálií výběrem správných dodavatelů a pracujeme na tom, aby 100 % umělých vláken pocházelo z recyklovaných zdrojů. Snažíme se o úplnou transparentnost a sledovatelnost prostřednictvím dodavatelského řetězce, přičemž si vybíráme obchodní partnery s programy a certifikacemi týkajícími se etiky, zdraví a životního prostředí.

Parametry a specifikace

Určení

Pohlaví

Věková skupina

Sezóna


Velikost

Velikost

XS


Vlastnosti

Barva podle výrobce

JL Navy


Materiál

Specifikace materiálu

Polyester (75 %), Elastické vlákno Spandex (25 %)


Země

Země původu

Vietnam


Doporučené příslušenství