Vyber si zemi pro doručení zásilky

BOOM Library Medieval Life Designed (Digitální produkt)

Tato kolekce je neuvěřitelně kvalitním spořičem času, který už nikdy nebudete chtít promeškat. Vytváření bohaté a živé středověké zvukové atmosféry na pozadí, jako je tržiště nebo tábor, může být opravdu časově náročné, protože musíte najít a...
Ihned ke stažení
3 272 Kč
Odesíláme elektronicky
Zvuková knihovna pro sampler BOOM Library Medieval Life Designed (Digitální produkt)

BOOM Library Medieval Life Designed (Digitální produkt)

3 272 Kč

Kód produktu: 1178-1868 | ID: 1013989

BOOM Library Medieval Life Designed (Digitální produkt)

Tato kolekce je neuvěřitelně kvalitním spořičem času, který už nikdy nebudete chtít promeškat. Vytváření bohaté a živé středověké zvukové atmosféry na pozadí, jako je tržiště nebo tábor, může být opravdu časově náročné, protože musíte najít a zahrnout množství různých zdrojů zvuku a umístit je do svého stereo nebo prostorového prostředí. Co kdybyste mohli jednoduše přetáhnout kompletně předem navržené středověké prostředí na pozadí přímo do vašeho projektu?

To zajistí MEDIEVAL LIFE DESIGNED, aby vám šetřil drahocenný čas. Získáte 50+ ready-to-use, kompletně předem navržených středověkých míst, jako jsou kempy, staveniště, farmářské dvory, nádvoří a tržiště. Všechny v různých velikostech, různých variacích a dostatečně dlouhých na to, abyste je mohli opakovat, aniž by zněli stejně. Všechny zvuky přicházejí ve stereo a 5.0 surround.

Středověk je jednou z těch epoch, která umí dát fantazii křídla jako žádná jiná. S touto kolekcí toho můžete dosáhnout. Jednoduše přetáhněte zvuky MEDIEVAL LIFE – DESIGNED do vašeho projektu a nechte každého pocítit živou atmosféru temného věku.

DOWNLOAD: https://www.boomlibrary.com/product-registration/ 

Parametry a specifikace

Určení

Typ

Kompatibilita

Kompatibilní s


Funkce

Podporované formáty

WAV

Arpeggiator

Ne

Envelope

Ne

Počet zvuků

52


Vlastnosti

Licence

Vzorkovací frekvence

Systémové požadavky

Hardwarové požadavky

9,6 GB HD

Varianta

Designed


Země

Země původu

Německo