Vyber si zemi pro doručení zásilky

Valeton GP-100

4,80
Víceúčelový procesor Valeton GP-100 je malé a výkonné řešení pro kytarové / basové efekty. GP-100 je zabalen v robustním kovovém kompaktním šasi a poskytuje vám organické legendární tóny zesilovačů / efektů prostřednictvím pokrokové technologie...
Na cestě > 20 ks
Předpokládané datum naskladnění 18.07.2024
Dostupné ihned na 1 prodejně
3 309 Kč
Kytarový multiefekt Valeton GP-100

Valeton GP-100

3 309 Kč
Dostupné ihned na 1 prodejně

Kód produktu: GP-100 | ID: 370046

Valeton GP-100

Víceúčelový procesor Valeton GP-100 je malé a výkonné řešení pro kytarové / basové efekty. GP-100 je zabalen v robustním kovovém kompaktním šasi a poskytuje vám organické legendární tóny zesilovačů / efektů prostřednictvím pokrokové technologie modelování společnosti Valeton. S podporou Impulse Response můžete získat přesné legendární "snímky" kytarového / basového kabinetu nebo můžete načíst své vlastní IR kabinety a vytvořit tak svůj vlastní tón. Barevný LCD displej a přímé rozhraní vám umožní snadno se připojit a vytvořit svůj vysněný zvuk během několika vteřin. Uvnitř GP-100 Valeton načetli svůj výkonný digitální modelovací HD systém, který vám přináší organický živý tón a více než 140 efektových výběrů včetně 45 legendárních simulací kytarového / basového / akustického zesilovače, 40 vysoce kvalitních IR továrensky nastavených kabinetů a dalších. GP-100 vám také nabízí 198 předvoleb (99 uživatelských + 99 továrenských), které jsou vyladěny kvalifikovanými profesionálními hudebníky na hraní libovolného hudebního žánru, který se vám líbí.

Parametry a specifikace

Určení

Funkce

Počet efektů

50

True bypass

Ne

Integrovaná ladička

Ano

Počet presetů

198

Počet tlačítek

7

Podpora MIDI

Ne


Vlastnosti

Barva

Možná montáž do racku

Ne

Barva podle výrobce

Black


Vstupy a výstupy

USB

Ano


Balení

Balení obsahuje


Napájení

Provoz na baterie

Ne

Napájení


Příslušenství

Adaptér součástí

Ano


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství

Hodnocení

4,80 / 5

Na základě počtu hodnocení: 31

4 5
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.

Z

Zákazník

hr Vlajka

Chorvatsko

22.06.2024

Z

Zákazník

sk Vlajka

Slovensko

12.05.2024

Za tie peniaze je to pecka

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
V

V Szabó G.

hu Vlajka

Maďarsko

12.04.2024

Jó effektek vannak benne. Én Green Dayhez használom, és arra tökéletes. Van benne egy ún. Best Solo preset, ami nagyon király :)

Má dobré účinky. Používám ho na Green Day a na to je ideální. Má tzv Nejlepší Solo preset, což je fakt super :)

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
J

Juris B.

lv Vlajka

Lotyšsko

09.03.2024

Valeton GP-100 is quite a decent device for its money (it cost me cheaper than AliExperss offered, and delivery to Latvia took a week). 99 ready-made presets (including for bass guitar and acoustic, which is not available in direct competitors; for me it was important when choosing), possibility to load any cabinet impulses, convenient possibility to create your own presets with the help of software. Since the device can work as an external sound card for recording guitar tracks (24 bit), you can also use it to automatically change effects when you play a song. To do this, use a sequencer program (DAW) to record a MIDI track, switching presets and effects one by one. When you play this track back to the processor, it will execute these MIDI commands at the appropriate points in time. I can't say anything about the disadvantages, as I haven't used the device long enough.

Valeton GP-100 je za své peníze docela slušné zařízení (vyšel mě levněji než nabízel AliExperss a doručení do Lotyšska trvalo týden). 99 hotových presetů (i pro baskytaru a akustiku, která u přímých konkurentů není k dispozici; pro mě to bylo důležité při výběru), možnost nahrání libovolných impulsů kabinetu, pohodlná možnost tvorby vlastních presetů pomocí softwaru. Vzhledem k tomu, že zařízení může fungovat jako externí zvuková karta pro nahrávání kytarových stop (24 bit), můžete jej také použít k automatické změně efektů při přehrávání skladby. Chcete-li to provést, použijte program sekvenceru (DAW) pro záznam MIDI stopy, přepínání presetů a efektů jeden po druhém. Když přehrajete tuto stopu zpět do procesoru, provede tyto MIDI příkazy ve vhodných okamžicích. O nevýhodách nemohu říci nic, jelikož jsem zařízení dostatečně dlouho nepoužíval.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
V

Vlastimil H.

cz Vlajka

Česká republika

04.12.2023

Pokud pominu dobu doručení ze skladu na výdejní místo - zima a naše firmy, logistikou se zabývající - tak výborné. Bezva krabička. :-)

Toto hodnocení nelze přeložit.