Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Mapex MA529SFBAW Mars Bonewood

Bicí souprava bez hardwaru a činelů z modelové řady Mars. Sada se skládá z vrtaného velkého bubnu s rozměry 20" x 18", tom tomů o rozměrech 10" x 7", 12" x 8", floor tomu s rozměry 16" x 14" a z malého bubnu s rozměry 14" x 6,5". Korpusy bubnů...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky. Doporučujeme vybrat si alternativní produkt.
Vybrat alternativu (4)
Akustická bicí souprava Mapex MA529SFBAW Mars Bonewood

Mapex MA529SFBAW Mars Bonewood

Vybrat alternativu (4)

Kód produktu: MA529SFBAW | ID: 229148

Mapex MA529SFBAW Mars Bonewood

Bicí souprava bez hardwaru a činelů z modelové řady Mars. Sada se skládá z vrtaného velkého bubnu s rozměry 20" x 18", tom tomů o rozměrech 10" x 7", 12" x 8", floor tomu s rozměry 16" x 14" a z malého bubnu s rozměry 14" x 6,5". Korpusy bubnů jsou 6 vrstvé s tloušťkou 7,2mm vyrobené z výběrového březového dřeva. Dosedací hrany jsou typu SoniClear, jejichž vyšší kontakt blány s tělem bubnu přináší plnější zvuk a mohutnější sustain. Stejně ladění bubnu je výrazně pohodlnější a nežádoucí přeznívání je výrazně redukováno. Tom tomy a nohy floor tomů jsou uchyceny pomocí systému SoniClear, který umožňuje korpusem volně rezonovat. Hardware je vyhotoven v černém provedení. Povrchovou úpravu bubnů obstarává netradičně příčně texturovaná fólie v barvě Bonewood. Součástí balení je tom holder TH676. Bubny modelové řady Mars jsou novým zástupcem nižší střední třídy při zachování určitých parametrů profesionálních souprav a jsou určeny pro mírně pokročilé hráče.

Další popis ve tvém jazyce ještě není dostupný. Popis v angličtině ti zatím může pomoct.

The Birch 6Ply 7.2mm shell, with the new SONIClear Bearing Edge, allows for the direct transmission of sound, reduces unwanted frequencies and provides a strong fundamental pitch and an effortless tuning experience especially at lower tunings.
This 5-piece shell pack includes 10” and 12” mounted rack toms, 16” floor tom, 14” snare drum and a 22”x18” kick. The SONIClear tom suspension and floor tom feet increase overall resonance by preserving vibration in the shell and keeping stress away from the tension rods, helping the heads stay in tune.

SPECS:
22"X18", 10"X07", 12"X08", 16"X14", 14"X6.5"
6 Ply Birch
SONIClear(TM) Edge
Deep, Balanced and Responsive
Bonewood
Black Plated
SONIClear(TM) Tom Suspension
MyDentity Lug
SONIClear(TM) Floor Tom Legs
Matching Snare Drum
 

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Barva

Série

Mars

Počet vrstev

6

Barva podle výrobce

Bonewood


Materiál

Materiál


Balení

Činely

Ne

Sada hardware

Ne

Paličky

Ne

Balení obsahuje


Rozměry a hmotnost

Rozměry basového bubnu

Rozměry snare bubínku

Rozměry tomu 1

Rozměry tomu 2

Rozměry floor tomu 1


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství