Vyber si zemi pro doručení zásilky

Lukas Medium Plastic Bottle Médium 250 ml 1 ks

Pouring medium je ideální pomůckou pro techniku lití akrylových barev. Můžete vytvářet barevné mramorové efekty a tekoucí textury. Buněčnou strukturu charakteristickou pro techniku vylévání lze pomocí LUKAS Pouring Medium vytvořit i bez přidání...
Médium Lukas Medium Plastic Bottle Médium 250 ml 1 ks

Lukas Medium Plastic Bottle Médium 250 ml 1 ks

239 Kč

Kód produktu: 23410250 | ID: 1137170

Lukas Medium Plastic Bottle Médium 250 ml 1 ks

Pouring medium je ideální pomůckou pro techniku lití akrylových barev. Můžete vytvářet barevné mramorové efekty a tekoucí textury. Buněčnou strukturu charakteristickou pro techniku vylévání lze pomocí LUKAS Pouring Medium vytvořit i bez přidání silikonového oleje. Pokud však dáváte přednost míchání se silikonovým olejem, je i tento postup bez problémů možný. Díky lepším stékavým vlastnostem akrylových barev lze barvu také snadno rozetřít po povrchu obrazu a zanechat po sobě působivé a buněčné tekoucí struktury. Médium zasychá leskle, voděodolně a transparentně a vytváří rovný, pružný film s nepřilnavým povrchem a je také odolné proti poškrábání.

Použití: Nalévací médium lze míchat s akrylovou barvou v libovolném poměru. Doporučuje se však použít výrazně více licího média než akrylové barvy (např. v poměru 3:1). Při známé kelímkové technice se barvy zředěné s Pouring Medium vlévají jedna po druhé do kelímku. Ten se umístí na malířskou podložku. Nakláněním malířské plochy se barva rozlévá a vytváří působivé obrazce z barev stékajících po povrchu.

  • Malířské médium pro techniku lití akrylových barev.
  • Vytváří sytě barevné mramorové efekty a tekoucí textury.
  • Zlepšuje stékavost akrylových barev.
  • Lze použít i bez silikonového oleje.
  • Zasychá jako lesklý, voděodolný, průhledný, pružný film, nežloutne.

Parametry a specifikace

Balení

Počet v balení (ks)

1


Rozměry a hmotnost

Objem


Země

Země původu

Velká Británie


Doporučené příslušenství