Vyber si zemi pro doručení zásilky

Line6 Helix

4,45
Kytarový multiefektový procesor disponující novou technologií, mutlifunkčnými přepínači s barevným odlišením, které reagují na délku stlačení a 6,2" displejem s rozlišením 800 x 400 pixelů. Helix poskytuje celkem 45 simulací modelů aparátů, s...
Lze zakoupit na prodejně
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Dostupné ihned na 2 prodejnách
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (3). Tento produkt si také můžeš rezervovat na prodejně.
33 890 Kč
Kytarový multiefekt Line6 Helix

Line6 Helix

33 890 Kč
Dostupné ihned na 2 prodejnách

Kód produktu: HELIX | ID: 222194

Line6 Helix

Kytarový multiefektový procesor disponující novou technologií, mutlifunkčnými přepínači s barevným odlišením, které reagují na délku stlačení a 6,2" displejem s rozlišením 800 x 400 pixelů. Helix poskytuje celkem 45 simulací modelů aparátů, s možností použití až 4 aparátů současně, 30 simulací reproboxů, 70 efektů a 16 mikrofonů. k dispozici jsou 4 programovatelné efektové smyčky, USB rozhraní pro připojení k PC a Mac, digitální S/PDIS in/out, AES/EBU linkový výstup, MIDI in/out, Variax, výstup pro sluchátka, XLR výstup Left (mono)/Right, mikrofonní XLR vstup s fantomovým napájením, AUX, jackový vstup pro kytaru a vstupy pro připojení nožních přepínačů.

Parametry a specifikace

Určení

Kompatibilní s


Funkce

Počet efektů

104

Podpora MIDI

Ano

Efektová smyčka

Ano


Vlastnosti

Barva

Možná montáž do racku

Ne

Barva podle výrobce

Black


Vstupy a výstupy

USB

Ano

Mikrofonní vstup

Ano

Vstupní port nožního spínače

Ano

Sluchátkový výstup

Ano

Výstup pro DI

Ne


Balení

Nabízená konfigurace


Napájení

Napájení


Příslušenství

Adaptér součástí

Ano


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství

Zakup si Line6 Helix ve výhodném setu.

SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál stejně budeš dříve nebo později potřebovat. Pokud si jej však zvolíš nyní, můžeš ušetřit spoustu peněz a také času. Nebudeš to muset řešit později. Navíc si tak můžeš být jist, že příslušenství v rámci tohoto SETU je vhodné pro tvůj konkrétní výrobek.

Dostupné sety:

Hodnocení

4,45 / 5

Na základě počtu hodnocení: 14

5 9
4 4
3 1
2 0
1 0

Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.

j

julien d.

fr Vlajka

Francie

02.05.2024

Aucun problème reçu rapidement. Tarifs imbattables Au top

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
K

Kosta S.

bg Vlajka

Bulharsko

25.03.2024

M

Mihai S.

ro Vlajka

Rumunsko

01.10.2023

Îl am de câteva zile și pot spune că sunt foarte mulțumit, și se merita prețul. Deși este mai 'vechi' comparativ cu alte procesoare de pe market, Helix primește regulat updates și devine din ce in ce mai performant cu fiecare. Modelele de amplificator sunt bune, nu suna exact ca un amplificator real, dar as zice 95% asemănare, diferențele sunt mici și greu de observat. Efectele sunt multe, variate și foarte bune. Un mare plus este că poate fi folosit cu mai multe instrumente odată, inclusiv cu microfon (are un preamp pentru microfon, ce line6 îl folosește și în mixerele lor)

Mám ho pár dní a můžu říct, že jsem velmi spokojený a za tu cenu to stálo. Přestože je oproti jiným procesorům na trhu „starší“, dostává Helix pravidelné aktualizace a s každým je stále efektivnější. Modely zesilovačů jsou dobré, neznějí úplně jako skutečný zesilovač, ale řekl bych, že na 95 % jsou podobné, rozdíly jsou malé a těžko postřehnutelné. Účinků je mnoho, jsou rozmanité a velmi dobré. Velkým plusem je, že jej lze používat s více nástroji najednou, včetně mikrofonu (má mikrofonní předzesilovač, který line6 používá i ve svých mixážních pultech)

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
K

Krzysztof A.

pl Vlajka

Polsko

01.08.2023

Znakomite urządzenie. Świetnie brzmi, Ogrom możliwości. Wydaje się dosyć pancerne. Nie daję 5 gwiazdek ponieważ konfigurowanie presetów jest mocno nieintuicyjne i uciążliwe. Poza tym procesor mógłby być lepszy bo łatwo limit osiągnąć.

Vynikající zařízení. Zní to skvěle, spousta možností. Vypadá to docela obrněné. Nedávám 5 hvězdiček, protože konfigurace předvoleb je velmi neintuitivní a těžkopádná. Kromě toho by procesor mohl být lepší, protože je snadné dosáhnout limitu.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
B

Bartłomiej S.

pl Vlajka

Polsko

03.06.2023