IK Multimedia iKlip 3 Deluxe

Stojany pro PC a Tablet | Kód produktu: SIKM967 | ID: 309000

IK Multimedia iKlip 3 Deluxe

Univerzální držák pro tablet s uchycením na mikrofonním stojanu a foto stativu. Vybaven je standardním závitem UNC ¼" -20 pro uchycení na jakémkoliv stativu pro fotoaparát. Uchycení na jakémkoli mikrofonním stojanu lze 3 způsoby: na hlavní tyči stojanu - uchycení přímo, uchycení na boční straně, uchycení na rameni šibenicového stojanu. IKlip 3 představuje nejuniverzálnější držák s nastavením optimální polohy. Univerzální držák s flexibilním nastavením ramen je kompatibilní s jakýmkoli tabletem (iPad Pro, Samsung Galaxy, iPad mini a podobně). Vyroben je z kvalitního termoplastu a nabízí robustní konstrukci a nízkou hmotnost. Obsahuje odolné pryžové úchyty, které zajišťují dlouhou životnost. Navíc bezpečně uchytí tablet a při přenosu není třeba demontovat zařízení. Zařízení lze uchytit prostřednictvím držáku s ochranným krytem i bez něj. Verze iKlip 3 Deluxe navíc umožňuje snadnou montáž na držák 1,2" (30 mm). Sloupový držák umožňuje instalaci během několika sekund a připojuje se k přední nebo boční straně téměř jakéhokoliv pólu, horizontálního i vertikálního. 5 možností uchycení nabízí univerzální možnost využití.

Parametry a specifikace

Země původu

Čína

Balení obsahuje: iKlip 3 držák, držák pro uchycení na stativu, závitový adaptér - UNC ¼" -20 male - 5/8" -27 female, držák pro uchycení na mikrofonním stojanu. 

  • Kompatibilní s iPad, iPad mini, iPad Air, iPad Pro a jakýmkoli tabletem s rozměrem od 7" do 12,9" (i s ochranným krytem). 
  • Materiál: termoplast. 
  • Nastavitelná šířka: 160 mm (min) - 230 mm (max). 
  • Hmotnost: 340 g. 
  • Barva: Black

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte IK Multimedia iKlip 3 Deluxe , nebo jste měli možnost produkt používat?

Říká se, že nic není zadarmo. Nevěř tomu, protože u nás máš při objednávce nad 3000Kč dopravu opravdu zdarma.

Našel jsi lepší cenu než je u nás? Vážně? Pošli nám prosím link a my cenu okamžitě snížíme.

Chceme totiž nabízet zboží za ty nejlepší možné ceny. Zjisti více

Zda existuje život po životě zatím nevíme, ale život po nákupu ano. Vrátit zboží bez udání důvodu u nás můžeš až do 30 dnů.

Na nic se neptáme a rychle ti zboží vyměníme nebo pošleme peníze. Ty rozhoduješ. Zjisti více

I ty nejlepší produkty mohou někdy mít problém. Je to nepříjemné. U nás máš však jistotu, že problém odstraníme rychle a odborně.

Máme vlastní servis, který bere všechny opravy jako výzvu.

Ahoj. Nejsem robot, ale živý člověk a mám odpovědi na všechny tvé otázky týkající se života, vesmíru a našeho sortimentu.

Napiš mi email, do chatu nebo rovnou zavolej, pokecáme a určitě ti poradím.

Bezplatná linka (Po - Pa 8:00 - 19:00) :
800 400 247

Email:
podpora@muziker.cz

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | IK Multimedia iKlip 3 Deluxe
Logo muziker
Nezmeškejte super akce. Aktivujte si notifikace.
Aktivovat