Vyber si zemi pro doručení zásilky

Hartke HD75

4,80
Univerzální baskytarové kombo vybavené reproduktorovou technologií HyDrive s kompaktními rozměry a výjimečně odolným kabinetem. Kombo je vybaveno zesilovačem s výkonem 75W. Přenos zvuku zajišťuje jeden 12" hybridní driver, vyroben z vyvážené...
Objednáno u dodavatele 1 ks
Objednáno u dodavatele - dostupnost usilovně zjišťujeme
Dostupné ihned na 1 prodejně
7 289 Kč
Baskytarové kombo Hartke HD75

Hartke HD75

7 289 Kč
Dostupné ihned na 1 prodejně

Kód produktu: HD-75 | ID: 218383

Hartke HD75

Univerzální baskytarové kombo vybavené reproduktorovou technologií HyDrive s kompaktními rozměry a výjimečně odolným kabinetem. Kombo je vybaveno zesilovačem s výkonem 75W. Přenos zvuku zajišťuje jeden 12" hybridní driver, vyroben z vyvážené kombinace papír/hliník a jeden 1" tweeter.

Díky již zmíněné technologií HyDrive kombo disponuje teplým a kulatým zvukem s dostatečným punch, respektive attack a vytváří skvělý, univerzální zvuk s bohatými spodními frekvencemi a dostatečným výkonem. Právě kvůli těmto vlastnostem patří kombo mezi velmi univerzální aparáty a je ideální pro jakýkoliv hudební žánr. Zvuk se nastavuje a ovládá pomocí potenciometrů Volume, Bass, Mid a Treble. HD75 je dále vybaveno 7-pásmovým grafickým ekvalizérem, zabudovaným limiterem, efektovou smyčkou, dvěma 1/4" vstupy pro aktivní, respektive pasivní baskytaru, 1/8" stereo Aux vstup a 1/4" sluchátkový výstup. Rozměry: 57cm x 54,6cm x 44,5cm, Hmotnost: 23,6kg   

Parametry a specifikace

Funkce

Repro


Vlastnosti

Výkon


Vstupy a výstupy

USB

Ne

Výstup pro DI

Ne


Napájení

Výkon (Watt)

75

Napájení


Příslušenství

Adaptér součástí

Ne


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství

Hodnocení

4,80 / 5

Na základě počtu hodnocení: 17

4 1
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.

G

Grażyna S.

pl Vlajka

Polsko

08.10.2023

Bardzo dobry sprzęt.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
J

János P.

hu Vlajka

Maďarsko

27.12.2022

Nagyon jó kis kombó van benne dinamika, és nagy előny, hogy sok oldalúan beállíthatóak a hangszínek. Nem csak a bőgő szól vele szépen, én gitárral is próbáltam és kellemesen csalódtam. Csak ajánlani tudom.

Má velmi dobré malé kombo s dynamikou a velkou výhodou je, že tóny lze upravovat mnoha způsoby. Nejen, že basa s ním zní pěkně, zkusil jsem to i s kytarou a byl jsem příjemně zklamán. Mohu jen doporučit.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
D

Didier G.

be Vlajka

Belgie

18.12.2022

Connaissant le produit, aucune déception. Utilisé à la maison (pas de voisins) et en petite salle. Attention : pas assez puissant pour jouer sur scène au Graspop Metal Meeting ! Livraison par GLS : aucun problème. Suivi de la commande de l'article à so envoi par Muziker : rien à redire. 10/10.

Connaissant le produit, aucune deception. Utilisé à la maison (pas de voisins) et en petite sale. Pozor : pas assez puissant pour jouer sur scène au Graspop Metal Meeting ! Livraison par GLS: velký problém. Suivi de la commande de l'article à so envoi par Muziker : rien à redire. 10/10.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
F

Fabio B.

it Vlajka

Itálie

09.11.2022

L'amplificatore mi ha sorpreso per qualità del suono e potenza. Va oltre le mie aspettative per un ampli da 75W. I bassi profondi sono ricchi e avvolgenti. Gli alti estremi sono un po' ovattati (non sono pungenti come in altri ampli) ma è quello che mi aspetto da un ampli per basso. La potenza più che adeguata per suonare in casa (30% del volume è il massimo che ti puoi permettere in casa per avere un ambiente avvolto da un suono potente, pieno di sfumature ma senza disturbare i vicini). Sono sicuro che farà il suo dovere anche su piccoli palchi e potrà emergere tra gli altri strumenti della band. Secondo me ha un eccellente rapporto qualità prezzo. Il peso per un uomo mediamente robusto è gestibile nei piccoli spostamenti. Per spostamenti più impegnativi è d'obbligo l'uso di un carrello.

Zesilovač mě překvapil kvalitou zvuku a výkonem. U 75W zesilovače to přesahuje moje očekávání. Hluboké basy jsou bohaté a obklopující. High-end je trochu utlumený (ne tak průrazný jako některé jiné zesilovače), ale to je to, co od basového zesilovače očekávám. Více než dostatečný výkon pro hraní doma (30 % hlasitosti je maximum, co si můžete doma dovolit, abyste měli prostředí obklopené silným zvukem, plné nuancí, ale bez rušení sousedů). Jsem si jistý, že svou práci odvede i na malých pódiích a mezi ostatními nástroji kapely vynikne. Dle mého názoru má výborný poměr kvalita/cena. Váha pro průměrně robustního muže je na malé výlety zvládnutelná. Pro náročnější přesuny je použití vozíku nutností.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
E

Evgenii F.

cz Vlajka

Česká republika

30.07.2022