Hartke HA 3500

Tranzistorové basové zesilovače | Kód produktu: HA3500 | ID: 203514

Akce
- 15%

Hartke HA 3500

Basový zesilovač, výkon: 350W @ 4Ohm, 2 předzesilovače: lampový / tranzistorový, 2 vstupy s různou citlivostí, otočné potenciometry pro basy a výšky, 10-pásmový grafický EQ, nastavitelný kompresor, symetrický XLR linkový výstup s funkcí Pre/Post, efektová smyčka, ochranný obvod s relé na výstupu, funkce „odzemění“ pro redukci brumu.

Hartke HA3500 je baskytarový zesilovač s lampou v předzesilovači, který určený jak do zkušebny tak středně velká pódia. Vyniká poměrem cena/výkon. Maximální výkon tohoto modelu je 350 W při 4 Ohmovém zatížení. 

Ovládání a funkce: 
Kombo disponuje dvěma vstupy zvlášť pro aktivní a pasivní nástroje. Následují dva potenciometry A/B v sekci Preamp. Těmi lze zvolit úroveň signálu, který půjde přes tranzistorový a lampový předzesilovač. Je to velmi univerzální řešení, které umožňuje dodat zvuku trochu vintage nádechu pomocí lampy, či zůstat u čistě moderního tranzistorového zvuku. Kombo disponuje integrovaným kompresorem. V nulové pozici není komprese použita, při otáčení potenciometru je pak zvyšován kompresní poměr od 2:1 do nekonečna a automaticky upravována hranice, od které dochází ke kompresi signálu (treshold). LED dioda signalizuje aktivitu kompresoru. Při zhasnuté ke kompresi nedochází, při blikání zeleně je signál komprimován nastaveným kompresním poměrem, při blikání červeně pak kompresní poměr dosahuje ve špičkách nekonečna a při kontinuálním svícení červeně už je signál limitován. Ekvalizace je zde v podobě rozsáhlého vypínatelného 10pásmového grafického ekvalizéru, který umožňuje zvýraznit či potlačit o 15dB následující frekvence: 30, 64, 125, 250, 500, 1000, 2000, 3000, 5000, 8000 Hz. Tento je ještě doplněn o dva ovladače Contour. První s názvem Low Pass ovlivňuje širší pásmo basů kolem 100 Hz o +- 18 dB, High Pass naopak výškové frekvence okolo 10 kHz. Nechybí ovladač celkové hlasitosti Master Volume. 

Možnosti připojení: 
Na zadní straně nalezneme dva jack výstupy do reproboxů. Impedance zapojených reproduktorů nesmí být nižší než 4 Ohmy. Dále zde nalezneme efektovou smyčku s JACK konektory Effect Send a Return. Také lze ovlivnit poměr mezi signálem z efektové smyčky a čistým signálem z nástroje pomocí potenciometru Balance. Tento model disponuje již také XLR linkovým výstupem s možností volby signálu před či po korekcích (Pre/Post) a možností odzemnění (Ground Lift). 
Hartke HA3500 je poměrně výkonný zesilovač, který navíc nepostrádá nic zásadního. Naopak široké možnosti nastavení zvuku díky grafickému evkalizéru a dva různé předzesilovače z něj dělají univerzální zesilovač za velmi příjemnou cenu. 

Vlastnosti:
- Výkon: 350W @ 4 Ohm, 250W @ 8 Ohm 
- Předzesilovač: Lampový/Tranzistorový 
- Ekvalizace: 10pásmový grafický ekvalizér, contour: basy, výšky 
- Výstup do reproboxů: 2x jack 
- Kompresor 
- XLR Line Out 
- Paralelní efektová smyčka (Balance, Ground Lift)

Parametry a specifikace

Vestavěné efekty

Ne

Efektová smyčka

Ano

Footswitch součástí

Ne

Vstupní port nožního spínače

Ne

Sluchátkový výstup

Ne

MP3 / linkový vstup

Ne

Výkon

350 W

Impedance

8/4 Ohm

Ovládání

Pre Amp A, Pre Amp B, Compression, 10 Equalizer, 2x Contour, Master

USB

Ne

Kompresor

Ano

Výstup pro DI

Ano

Limiter

Ne

Možná montáž do racku

Ano

Výkon (Watt)

350

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 3 uživatelských recenzích:

5

Vlastníte Hartke HA 3500 , nebo jste měli možnost produkt používat?

Radek K.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
11. 10. 2016

Miroslav Š.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
02. 02. 2015

Anonym

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
18. 04. 2012

mám tento zosilovač a hrá silno v porovnaní s inými zosilovačmi, som s ním veľmi spokojný

© 2004-2020 Muziker | Hartke HA 3500
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat