https://eywa.muziker.com/uploads/cms_files/4880/488066/4b259f2e.jpg?ATTACHABLE_ITEM_TYPE=Cms::File&ATTACHABLE_ITEM_ID=2992

Muziker je místo, které spojuje každého člověka s jeho volnočasovými aktivitami. Ať už jsi muzikant, cyklista, rybář, golfista, nebo vše dohromady, každý měsíc ti dáváme šanci na skokový posun ve tvých zálibách.

Ultramoderní hoverboard Inmotion E3 v bílé barvě spolu s bezpečnou přilbou od značky POC a k tomu sportovní brýle v celkové hodnotě 26.600 Kč jsou silná sestava, kterou můžeš vyhrát v naší červencové výzvě.

Do slosování se zapojíš zcela jednoduše. Stačí, když si u nás do konce července něco koupíš a v košíku uplatníš kód:
HOVE

Pojď soutěžit!

Výhercem červnové výzvy o letní sestavu k vodě ve složení kompletní paddleboard s pádly a sopránové ukulele Fender se stal: Andrej Bohnec z Ljubljany. Srdečně gratulujeme a okamžitě posíláme.

Vložením unikátního kódu a odesláním objednávky budete zapojen/a do soutěže. Za tímto účelem, pokud se svobodně rozhodnete do soutěže zapojit, provozovatel – MUZIKER, a.s., se sídlem Einsteinova 18 851 01 Bratislava, IČO: 35840773 (dále také jen „provozovatel“) bude zpracovávat číslo vaší objednávky a vaše kontaktní údaje v rozsahu e-mail a telefonní číslo ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se zrušuje směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně údajů). Vaše osobní údaje bude provozovatel zpracovávat za účelem zaevidování vaší účasti v soutěži, vyhodnocení samotné soutěže a vašeho kontaktování za účelem předání věcné ceny. Jako dotčená osoba máte právo kdykoliv namítat proti takovému zpracování. Všechny informace související s ochranou osobních údajů, včetně vašich práv jako dotčených osob, jsou zpřístupněny na našem webovém sídle v sekci „Ochrana osobních údajů“.

* Obecné podmínky souteží MUZIKER .

© 2004-2020 Muziker | Giveaway 2020
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat