Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black

Bezpražcové baskytary | Kód produktu: 019-0085-806 | ID: 214880

Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black

Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black

elektrická baskytara Série: Artist, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: výběrová olše, Krk: javor, Hmatník: eben, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: bezpražcová, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Single-Groove Steel "Barrel" Saddles, Ladící mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear with Hipshot Bass Xtender "Drop D" on the E String, Snímače: Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass with Hex Screw Pole Pieces and Ceramic Bar Magnets, Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, 3 polohový přepínač, Povrchová úprava: Black

Tony Franklin Fretless Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série Artist, vyrobená na základě signovaného modelu slavného anglického baskytaristy Tonyho Franklina. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z výběrového olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem je osazen bezpražcovým ebenovým hmatníkem. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,62" (41,3mm). Kytara je vybavena dvěma speciálními snímači Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass s Hex Screw Pole Pieces a keramickým magnetem při kobylce a Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass u krku. Hardware obsahuje 4 dílnou kobylku American Vintage Bass se Single-Groove Steel "Barrel" struníkem a speciální ladící mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear s Hipshot Bass Xtender "Drop D" na E struně. Ovládací prvky sestávají z 3 polohového přepínače, ovladače Master Tone a Master Volume. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Black. 

Parametry a specifikace

Preferovaná ruka

Počet strun

4, Ocel

Konfigurace snímačů

SS

Povrchová úprava

Tělo

Krk

Profil krku

Hmatník

Rádius hmatníku

Počet pražců

Menzura (mm)

864

Ladící mechanika

Hardware

Ovládání

Elektronika

Šířka nultého pražce (mm)

Pouzdro/kufr v ceně

Barva podle výrobce

Black

Země původu

USA

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat