- Vhodné pro: Tom
- Série: Hydraulic
- Typ: Úderová
- Průměr: 10"
- Povrchová úprava: Clear Drumhead
- Počet vrstev: 2
Evans TT10HR Hydraulic 10" Blána na buben
Blána na přechodový buben. Tato hydraulická blána má průměr 10'' a sestává ze dvou vrstev, které jsou utěsněné tenkou vrstvou oleje mezi nimi. Tato kombinace poskytuje dlouhou životnost, hrubý a hluboký tón s krátkým dozvukem. Blána také disponuje technologií Evans 360, díky níž je její naladění velmi jednoduché. Barevné provedení: Červená.
Povrchová úprava: Clear Drumhead
Průhledné blány jsou vyrobeny z transparentní fólie a poskytují jasný, otevřený tón s výraznějším atakem a delším sustainem. Vyznačují se větší rezonancí a artikulací, což je předurčuje k použití tam, kde je důležitá čistota a průraznost zvuku. Hladký povrch zajišťuje rychlou odezvu a výrazné alikvótní tóny.
Počet vrstev: 2
Dvouvrstvá blána se skládá ze dvou vrstev fólie, obvykle o tloušťce 6–7 mil. Tato konstrukce zajišťuje vyšší odolnost, hlubší tón a potlačení nežádoucích dozvuků. Výsledkem je soustředěnější a údernější zvuk, který dobře funguje při tvrdším hraní, v rocku, metalu nebo ve studiu, kde je důležitá kontrola a teplejší charakter zvuku.
Povrchová úprava
Průměr
Země původu
USA
Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.
Dokumenty
Informace o výrobci
Bezpečnostní pokyny
Příslušné bezpečnostní pokyny k výrobku nalezneš v návodu k použití.
