Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

COMO AUDIO Duetto Walnut

Veškerou svou oblíbenou hudbu máte nyní na dosah ruky. Díky hudebnímu systému Duetto od Como Audio je veškerá vaše oblíbená hudba připravena na přehrávání jediným stiskem tlačítka. Je ho velmi jednoduché programovat a používat - jedním tlačítkem...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.

Kód produktu: CA-DUETTO-WA | ID: 371892

COMO AUDIO Duetto Walnut

Veškerou svou oblíbenou hudbu máte nyní na dosah ruky. Díky hudebnímu systému Duetto od Como Audio je veškerá vaše oblíbená hudba připravena na přehrávání jediným stiskem tlačítka. Je ho velmi jednoduché programovat a používat - jedním tlačítkem spustíte přehrávání svého oblíbeného seznamu skladeb na Spotify, dalším prohrajete stanici internetového rádia a dalším spuštění přehrávání hudebních souborů uložených ve vašem smartphonu.

Nejlepší ze všeho je, že dvoukanálové reproduktory s polovodičovými basovými reproduktory pro nejlepší basy a výškovými reproduktory s měkkou kupolí pro vysoké tóny budou působit, jako byste poslouchali v hudební sále. Duetto je moderní hudební systém pro dnešní hudbu.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Como Control (funguje s iOS nebo Android) a konvertujte své inteligentní zařízení na bezdrátový ovladač s dotykovou obrazovkou pro váš hudební systém Como Audio. Získejte přístup ke všem funkcím včetně napájení, hlasitosti, ladění, předvoleb, zdrojů, ekvalizéru a přehrávání / pozastavení. Přepínejte loga internetových stanic a obrázky alb Spotify, prohlížejte metadata a (pokud máte více jednotek v celém domě) koordinujte zvukový výstup z několika místností. Můžete také nastavit čas, aktivovat časovač vypnutí a provést obnovení továrních nastavení, a to vše bez toho, abyste se dotkli ovládacích tlačítek zařízení.

Každá jednotka Como Audio je vybavena speciálním dálkovým ovládáním. Použijte ho ze své židle nebo z jakéhokoliv místa v místnosti na duplikaci mnoha funkcí předního panelu a přidání nových. Ovládejte napájení, hlasitost, ztlumení, informace o "přehrávaném" a dokonce upravte podsvícení, když se zařízení nepoužívá. Další nástroj pro zajištění úplné kontroly nad vaší hudbou.

Krása Wi-Fi znamená, že přehrávač Como Audio lze umístit do jakékoli místnosti svého domova: do mediální místnosti, jeden do ložnice, jeden do kuchyně, dokonce jednu přenosnou jednotku si můžete vzít k bazénu nebo na dvůr.

Poté pomocí bezplatné aplikace Como Control (iOS a Android) můžete všechny jednotky jednoduše propojit. V každé místnosti můžete hrát stejnou hudbu nebo různé melodie pro různé místnosti. Svou hudbu a její výstup máte zcela pod kontrolou.

COMO AUDIO

Parametry a specifikace

Určení

Kompatibilní s


Funkce

WiFi

Ano

Bluetooth

Ano


Vlastnosti

Barva

Výkon

Design

Barva podle výrobce

Walnut


Vstupy a výstupy

USB

Ano

AUX IN

Ano

Sluchátkový výstup

Ano

Linkový výstup (Line-Out)

Ano


Balení

Napájení

Provoz na baterie

Ano


Rozměry a hmotnost

Hmotnost


Země

Země původu

USA