Vyber si zemi pro doručení zásilky

CENA BEZ DPH


Ceny na naší webové stránce jsou bez DPH. To znamená, že celkové náklady na dopravu nejsou nutně konečné a za dodání vám může být účtováno dovozní clo, jak je uvedeno ve smluvních podmínkách CTP. Tento poplatek je zaplacen buď přímo doručovací společnosti (přepravci) při doručení, nebo vás mohou kontaktovat celní orgány země kde je objednávka doručována. Sazbu, která vám bude účtována, bohužel nemůžeme obecně stanovit. Ta se liší v závislosti na typu objednané položky (velikost, hmotnost nebo hodnota výrobků) a navíc každá země má své vlastní dovozní celní poplatky. Z těchto důvodů jsou poplatky stanoveny lokálně.

 

Kdo je povinen zaplatit clo a DPH?

Osoba, která přebírá zásilku, je ze zákona povinná zaplatit clo a DPH.

 

Proč budete požádáni o zaplacení cla a daní?

• Clo a daně jsou účtovány celními orgány v zemi dodání a za jejich zaplacení je zodpovědný příjemce.

• Clo a daně nejsou zahrnuty v ceně zboží, které jste si koupili online, a nemusí být zahrnuty v celkových přepravních nákladech, které jste zaplatili online.

• Clo je třeba zaplatit, pokud objednané zboží není zasláno lokálně. Uvědomte si prosím, že naše společnost má sídlo na Slovensku, a proto jsou výrobky, které jste si koupili na našem webu, odesílané z Evropské unie, čili mezinárodně.

 

Na nákup zboží v rámci EU se nevztahují žádná cla, protože je zajištěn volný pohyb zboží mezi jednotlivými členskými státy EU.