Vyber si zemi pro doručení zásilky

BOOM Library Sonuscore The Glow Bundle (Digitální produkt)

Kde slova selhávají, hudba získává svou sílu. Nyní spojuje oduševnělou intimitu předního Felt piána, LO-KI;elegantní delikatesu tajemné koncertní harfy, HA-PI;a vintage analogovou hřejivost elektrického klavíru, RO-KI. Použijte je spolu k...
Ihned ke stažení
3 779 Kč
Odesíláme elektronicky
Zvuková knihovna pro sampler BOOM Library Sonuscore The Glow Bundle (Digitální produkt)

BOOM Library Sonuscore The Glow Bundle (Digitální produkt)

3 779 Kč

Kód produktu: 1178-2091 | ID: 1102316

BOOM Library Sonuscore The Glow Bundle (Digitální produkt)

Kde slova selhávají, hudba získává svou sílu. Nyní spojuje oduševnělou intimitu předního Felt piána, LO-KI;elegantní delikatesu tajemné koncertní harfy, HA-PI;a vintage analogovou hřejivost elektrického klavíru, RO-KI. Použijte je spolu k vytvoření jedinečných melodií vznikajících z těchto extrémně emotivních a snadno použitelných virtuálních lyrických nástrojů. Dříve vydané samostatně a jako duo s novým balíkem GLOW Bundle jsou nyní všechny tři nabízeny spolu za sníženou cenu.

Zatímco LO-KI Felt Piano nabízí jemné údery a mechanické zvuky s více polohami mikrofonu, HA-PI Concert Harp je precizně nahraná sada strun s 5 kruhovými tóny a variabilními dynamickými tóny a rozsahem. Nejnovější přírůstek, Electric Piano RO-KI, vám umožňuje přepínat mezi surovým DI signálem nebo hřejivostí zesilovače ve stylu vintage s 20 vrstvami rychlosti. Všechny tři virtuální nástroje jsou vybaveny knoflíkem GLOW, který mění jejich zvuky na tajemné, éterické zvukové plochy se třpytivými tóny a tajemnou atmosférou. Vše jediným otočením.

Parametry a specifikace

Určení

Funkce

Podporované formáty pluginů


Vlastnosti

Licence

Systémové požadavky

Hardwarové požadavky

8 GB RAM, 10 GB HD, Intel Core i5