Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Yamaha YTR 9335 NYS

Bb trubka - profesionální postříbřený nástroj série XENO. Při jeho vývoji se podíleli Robert Sullivan (profesor na prestižní Northwest University) a David Bilger (1. trumpetista The Philadelphia Orchestra). Písty jsou vyrobeny z monelu (slitiny...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.

Kód produktu: YTR9335NYS | ID: 230292

Dny extra radosti - získej slevu až 240 Kč

Využij při svém nákupu slevový kupón a ušetři.
S kódem HAPPY10 získáš slevu až 240 Kč při každém nákupu nad 7200 Kč.

Yamaha YTR 9335 NYS

Bb trubka - profesionální postříbřený nástroj série XENO. Při jeho vývoji se podíleli Robert Sullivan (profesor na prestižní Northwest University) a David Bilger (1. trumpetista The Philadelphia Orchestra). Písty jsou vyrobeny z monelu (slitiny niklu a mědi), který je odolný vůči korozi po mnoho let. Tělo je z mosazi, ozvučnice ručně tepaná má průměr 123 mm, vrtání s průměrem 11,65 mm. Vodní klapka je vylepšená pro pohodlnější používání. Trubice je vyrobena z tzv. gold brass - slitiny mědi a zinku v poměru 85:15. Nátrubek MP TR 17B4 a pouzdro je součástí balení.

Další popis ve tvém jazyce ještě není dostupný. Popis v angličtině ti zatím může pomoct.

The bell is one of its most important elements. Similar to the CH Series, the wall thickness gradually tapers, thinning as it gets closer to the rim. The flat dome style rim is wider than on most modern trumpet bell rims, which helps hold the sound together even at extreme dynamics. And the seam of the bell is aligned with the braces to improve tonal projection.

The new shape of top and bottom valve caps and the skeletonized interior valve stems contribute greatly to the flexible response of the trumpet.

The braces between the bell, valve casing, and leadpipe are smaller bringing the parts closer together, which gives a natural vibrancy to the entire trumpet.

The 3rd valve slide stopper has been moved to allow extended slide play for a low F or to facilitate alternative fingerings. The C trumpet has an oversized button on the end of the slide to fine-tune the blowing resistance while the Bb has a smaller button.

The leadpipes are based on Bob Malone''s own design (MC2 for C, MB2 for Bb). They are also one of the more crucial components of the trumpets, and you will find that notes slot easily and comfortably in all ranges, with exceptionally accurate intonation and an open feeling response.

Parametry a specifikace

Určení

Typ

Typ ladění

Bb


Vlastnosti

ML Vrtání

Ozvučnice

123 mm


Země

Země původu

Japonsko


Doporučené příslušenství