YAMAHA: Transacoustic

scooter-1
Do obchodu
Koncept Transakustické kytary

Hra na kytaru ve velké ozvučovací místnosti je nejinspirativnějším zážitkem, který si lze při hraní představit – mnohem příjemnějším, než v místnosti s nudným ozvučením jako salonek nebo kancelář. Yamaha TransAcoustic Guitar obnovuje neuvěřitelný zážitek z hraní v bohaté, živé místnosti bez potřeby externího zesilovače nebo efektů – jen samotné kytary. Ať už cvičíte, píšete, nahráváte nebo hrajete jen pro zábavu, TransAcoustic Guitar vám umožní hrát lépe, déle a s větší tvořivostí. Jakmile to zažijete, už nikdy nebudete chtít jinou akustickou kytaru.

Rezonátor

Rezonátor je instalován na vnitřním povrchu kytary a reaguje na vibrace strun. Vibrace se pak zesílené přenášejí do těla kytary a do okolí, čímž se vytvářejí autentické ozvěny a sborové zvuky z nitra těla.

Jednoduché ovládání

Tři jednoduché knoflíky umožňují nastavit úroveň efektu a úroveň hlasitosti výstupu. Kromě toho, malé ovládací prvky minimalizují plochu otvorů v materiálu těla a snižují tak akustickou ztrátu zvuku.

Otvor pro baterie

Otvor pro baterie je integrován do konektoru. To umožňuje méně otvorů v těle, čímž se snižuje akustická ztráta zvuku. Připojte kabel z konektoru k PA nebo zesilovači pro použití elektroakustické kytary.

Navržený tak, aby poskytoval vynikající zvuk akustické kytary

Tělo s masivní horní deskou je inspirováno specifickým modelem. Modifikovaný design nevytvrzené výztuže zlepšuje nižší frekvence a uchovává jasný tón. Některé modely mají horní desku ošetřenou exkluzivní Yamaha A.R.E. metodou, která dává nástroji bohatý, kvalitní tón.

Do obchodu
© 2004-2020 Muziker | YAMAHA: Transacoustic
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat