Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

UVEX Downhill 2000 CV Lyžařské brýle

4
Lyžařské brýle s bezrámovou konstrukcí a velkým zorným polem. Brýle mají jednosklo s technologií colorvision® orange, které zvyšuje kontrast při polooblačném počasí. Se slunečním filtrem s2 propouští 19-43% slunečního žárení. Sklo brýlí má navíc...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky. Doporučujeme vybrat si alternativní produkt.
Vybrat alternativu (4)
Lyžařské brýle UVEX Downhill 2000 CV Lyžařské brýle

UVEX Downhill 2000 CV Lyžařské brýle

Vybrat alternativu (4)

Kód produktu: S5501172530 | ID: 373193

UVEX Downhill 2000 CV Lyžařské brýle

Lyžařské brýle s bezrámovou konstrukcí a velkým zorným polem. Brýle mají jednosklo s technologií colorvision® orange, které zvyšuje kontrast při polooblačném počasí. Se slunečním filtrem s2 propouští 19-43% slunečního žárení. Sklo brýlí má navíc supravision® technologii se 400% -ní vrstvou proti zamlžování oproti normě. Decentrické sklo poskytuje maximální komfort vidění bez zkreslení. Zrcadlové sklo vypadá stylově a chrání zrak před škodlivým infračerveným zářením. Samozřejmostí je 100% ochrana před UVA, UVB a UVC zářením. Brýle jsou velmi komfortní díky velurové obličejové pěně. Popruh brýlí má silikonové body pro lepší držení brýlí na helmě.

 

Extended kit:
- velurová pěna na obličej
- klimatická membrána
- elastická guma brýlí se silikonem

Break resistant pro lyžařské brýle:
Zaručuje maximální ochranu očí za každých okolností: speciálně vyrobené polykarbonátové čočky, které splňují normu pro lyžařské a bezpečnostní brýle. Při testování byly podrobeny zkoušce odolnosti proti vystřeleným 6-mm ocelovým kuličkám letícím při rychlosti 162 km / h. Bez rozbití. Pro maximální ochranu.

Decentred lens technology pro lyžařské brýle:
I přes obloukovitému zakřivení zorníku zaručují brýle 100% nezkreslený výhled.

Full mirror FM:
Odrazová technologie vyniká designem a funkčností. Zorník pokrytý 18 vrstvami filmu působí imageovo a navíc chrání před infračerveným zářením s vlnovou délkou 780 nm až 1 000 nm. Speciální pigmenty v polymerním zorníku aktivují filtr, který eliminuje a absorbuje toto záření. Tepelné zatížení je výrazně sníženouve, čímž se sníží dehydratace a únava oka - prevence proti šedému zákalu oka.

Supravision® pro sportovní brýle:
Protizamlžovací vrstva.
Unikátní uvex [supravision®] technologie umožňuje extrémní odolnost vůči poškrábání stěn zorníku z vnější strany a nepřetržitou ochranu proti orosení zevnitř.

UV ochrana pro lyžařské brýle:
Filtry absorbující UV záření zabudované přímo do materiálu 100% chrání sítnici oka před poškozením UV zářením až do 400 nm. Všechny brýle značky uvex poskytují 100% UVA, UVB a UVC ochranu.

Single lens Spheric:
Sférické sklo vyrobené z polykarbonátu poskytuje ochranu před UV zářením a mechanickým poškozením. Vertikální a horizontální zakřivení nabízí panoramatické vidění.

Colorvision orange:
Barevný filtr lyžařských brýlí zvyšuje barevný kontrast barev a zlepšuje tak viditelnost. Oranžové zbarvení rozjasňuje okolí a zvýrazňuje křivky terénu. Pro jasný výhled mají skla o 400% silnější protizamlžovací vrstvu.

Parametry a specifikace

Určení

Věková skupina

Pohlaví


Velikost

Velikost

M


Funkce

Typ aktivity


Vlastnosti

Polarizační

Ne

Tvar brýlové čočky


Rám

Typ rámu

Barva rámu (podle výrobce)

Black Mat


Skla

Barva skla (podle výrobce)

Mirror Orange/CV Yellow

Kategorie filtru

S1

Náhradní skla v balení

Ne


Materiál

Materiál


Rozměry a hmotnost

Šířka čočky

200 mm

Výška čočky


Země

Země původu

Německo


Doporučené příslušenství

Hodnocení

4 / 5

Na základě počtu hodnocení: 1

5 0
4 1
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.

M

Matjaž H.

si flag

Slovinsko

01.02.2022