Seymour Duncan Vise Grip Compressor

Compressor / Sustainer | Kód produktu: S-PED-VISE-GRIP | ID: 230398

Akce
- 8%

Seymour Duncan Vise Grip Compressor

Kytarový pedálový kompresor. Dizajnovaný na zlepšení rázu, hřejivosti a síly tónu bez obětování muzikality. Nabízí studiovou kvalitu, široké spektrum nastavení a robustní konstrukci, čímž se stává vhodným nejen do studia, ale i pro náročné koncerty. Ovládá se pomocí potenciometrů Blend, Attack, Volume a Sustain a třípolohovým přepínačem Mid/Full/High. Disponuje dvěma 1/4'' jack konektory. Napájí se pomocí 9 V DC adaptéru, který není součástí balení. True Bypass. Rozměry: 127 x 66 x 37 mm. Hmotnost: 304 g.

Parametry a specifikace

Type

Compressor

Země původu

Spojené státy americké

Celkové hodnocení založené na 4 uživatelských recenzích:

4,81

Vlastníte Seymour Duncan Vise Grip Compressor , nebo jste měli možnost produkt používat?

Jaroslav P.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
29. 03. 2019

Kvalitní kompresor s mnoha možnostmi nastavení a relativně jednoduchým ovládáním (v porovnání s TC Hypergravity, který jsem měl dříve). Nezkresluje původní signál, nešumí, k tomu funkce Blend. Používám na elektrickou i akustickou kytaru. Cena vyšší, ale v porovnání s konkurenčními výrobky přiměřená.

Karel K.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
12. 12. 2017

jeden z nejlepších kytarových kompresor-pedálů co jsem vyzkoušel v dané cenové hladině, plus unikátní možnost ekvalizace pro dry signál, jediné minus - obtíže při propojování - uvítal bych vstupy a výstupy z boku krabičky, tak jak je to obvyklé u většiny světových výrobců pedálů: boss,ibanez,ehx,marshall,dod..atd, bohužel žádná ze jmenovaných firem plně srovnatelný model kompresoru nevyrábí

Renato B.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
23. 09. 2018

Martin K.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
01. 11. 2017

Kvalitný gitarový kompresor, oceňujem najmä jeho transparentnosť (nemení pôvodnú farbu gitary). Výhodou je možnosť miešať komprimovaný a nekomprimovaný signál (blend) a prepínač voľby režimov mid, full, high frekvenčného spektra nekomprimovaného signálu. Vise Grip nahradil môj pôvodný kompresor electro-harmonix soul preacher, ktorý mal "teplejší" zvuk, ale zároveň trochu skresľoval signál, čo mi pri čistom zvuku prekážalo. Odporúčam aj pre štúdiové nasadenie.

Doprava zdarma od 3 000,00 Kč
Cenová garance
Výměna zboží
Vlastní servis
Profesionální podpora
© 2004-2019 Muziker | Seymour Duncan Vise Grip Compressor
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Activate