Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Sela Wave Pro White Zebrano

5
Profesionální cajon s přední deskou z kombinace plastu a dřeva. Cajon má tělo vyrobeno z 11 vrstev březového dřeva o celkové tloušťce 15 mm, rohy z výběrového javoru a přední deskou s vrchní vrstvou Thin-Splash pro výraznější attack. Cajon je...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.

Kód produktu: SE026 | ID: 226833

Sela Wave Pro White Zebrano

Profesionální cajon s přední deskou z kombinace plastu a dřeva. Cajon má tělo vyrobeno z 11 vrstev březového dřeva o celkové tloušťce 15 mm, rohy z výběrového javoru a přední deskou s vrchní vrstvou Thin-Splash pro výraznější attack. Cajon je vybaven odnímatelným a plně nastavitelným snare systémem Sela Snare System, který má ve verzi Pro nainstalován mechanismus na jeho rychlé zapínání a vypínání během hry. Kromě něj je cajon vybaven speciálním, idndividuálne nastavitelným "Clap" zvukem v rozích nástroje. Nástroj je vyroben z kvalitních německých materiálů a je vybaven protiskluzovými nožičkami z gumy. Rozměry: 47 x 30 x 30 cm. provedení: White Zebrano.

Další popis ve tvém jazyce ještě není dostupný. Popis v angličtině ti zatím může pomoct.

Dimensions: approx. 47 x 30 x 30 cm Special Coated 15 mm birch body, 11 layers Handpicked Sela Thin Splash playing surface Exchangeable playing surface Solid, rounded corners of finest maple wood Sela Snare System with On/Off Mechanism Individually adjustable snare sound Special Clap Corner sound High-quality parts, “Made in Germany” Nonslip Rubber Feet.

Doporučené příslušenství

Hodnocení

5 / 5

Na základě počtu hodnocení: 1

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.

N

Norbert P.

sk Vlajka

Slovensko

02.07.2017

Veľmi super,špičková nemecká kvalita ! Len odporúčať viem každému kto je náročný !

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.