Pioneer Dj XDJ-RR-DJC-RR BAG SET

DJ kontrolery a software | Kód produktu: XDJ-RR-SET | ID: 324156

Pioneer Dj XDJ-RR-DJC-RR BAG SET

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Produkty v setu

1 x

Pioneer Dj XDJ-RR

Pioneer Dj XDJ-RR

DJ kontrolér pro software rekordbox. Kompaktní dvoukanálový DJ systém nabízí design, základní vlastnosti a ovládací prvky profesionálního DJ mixpultu NXS2. Vhodný je pro začátečníky. Kontrolér přichází spolu se software rekordbox dj. Umožňuje práci s různými styly a pomáhá zvládnout techniky DJ-ingu. Přináší možnost experimentovat s hudbou uloženou na USB disku, prostřednictvím Link Export nebo přímo z PC. Vybaven je 7" barevným displejem pro pohodlnou práci s funkcí Beat FX a Sound Color FX. Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz. Poměr signálu k šumu: 112 dB (USB). Zkreslení: <0,003% (USB). Počet kanálů: 2. Deck Control: 2. Sound Color FX: Dub Echo, Pitch, Noise, Filter. Beat FX: Echo, Reverb, Flanger. Kontrolér umožňuje: Beat Loop, Beat Jump, Slip Loop, Beat Sync, Quantize, WaveZoom, Manual Loop. Vstup pro mikrofon: XLR, 6,3 mm jack. EQ pro mikrofon: 2 pásma. Talkover: 3 polohový přepínač. Vstup: 1 AUX (RCA), 1 MIC (XLR a 6,3 mm jack). USB: 2 USB A ports, 1 USB B port. Výstup: 1 master (XLR), 1 master (RCA), 2 sluchátkové výstupy (6,3 mm stereo jack, 3,5 mm stereo jack). Kompatibilní formáty: AAC, MP3, WAV, AIFF. Možnost nahrávání na USB /FAT, FAT32, HFS +/. MIDI Control. Plug and Play. Auto Standby. Balení obsahuje: XDJ-RR, napájecí kabel, adaptér, USB kabel, manuál, licenční kartu pro software rekordbox dj. Rozměr: 625 x 74,2 x 388,5 mm. Hmotnost: 5,2 kg. Barva: Black

1 x

Pioneer Dj DJC-RR BAG

Pioneer Dj DJC-RR BAG

Přepravní taška pro midi ovladač XDJ-RR. Trvanlivé EVA Durashock tvarované tělo je pokryto černým polyesterem, poskytuje ochranu proti poškrábání a nárazům. Černá fleecová podšívka a vrchní panel z pěny chrání ovládací prvky zařízení. Zavírání na zip nabízí zvýšenou bezpečnost. Přepravu pouzdra usnadňuje držadlo a ramenní popruh. Logo Pioneer DJ je hrdě zdobené přes víko tašky. Vnější rozměry: 660 x 430 x 105 mm. Barva: Černá.

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Pioneer Dj XDJ-RR-DJC-RR BAG SET , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Pioneer Dj XDJ-RR-DJC-RR BAG SET
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat