native_instruments
Chceš být poslouchanější než Sheeran? Máš v hlavě další Grey Album? Trávíš večery s kytarou, zápisníkem a piluješ si texty? Potřebuješ všechny ty nápady, beaty a songy dostat z hlavy a vyladit je k dokonalosti?

Komplete Audio 1 a 2

Dvě jednoduchá zvuková rozhraní se softwarem, který potřebuješ na rozvíjení svých hudebních nápadů, od zachycení první jiskry inspirace až po hotovou skladbu.

audio komplete
for producents

Pro autory a hudební producenty

Vokály, kytaru a další nástroje ve vysoké kvalitě nahraješ přímo do počítače (DAW), kde je můžeš zpracovat softwarem Ableton Live 10 Lite.

Pro sólo umělce

Vezmi si Komplete Audio 1 nebo 2 do baru, klubu či na roh ulice, abys do svého vystoupení zakomponoval bicí, syntezátory nebo jiné efekty z laptopu.

for artists
for youtubers

Pro Youtubery

Pokud natáčíš videa na Youtube, Komplete Audio ti poskytne všechno, co potřebuješ, aby tvá videa měla dokonalý zvuk. Řeč můžeš zaznamenat ve vysoké kvalitě a použít přiložené pluginy pro mastering.

Komplete Audio 1

Jednoduché nahrávání

Komplete Audio 1 je ideální pro nahrávání mono zvuků, jako jsou vokály a kytara současně. Má dva různé vstupy: XLR mikrofon pro vokály a jack konektor pro kytary nebo jiné nástroje. Má stereo RCA výstupy, které umožňují připojení přímo k reproduktoru.

komplete audio 1

Získej výhodný set Komplete Audio 1, který obsahuje dynamická sluchátka Superlux HD681 EVO WH za polovinu.

Začni nahrávat songy
komplete audio 2

Komplete Audio 2

Flexibilní konektivita

Komplete Audio 2 je vhodné pro stereofonní zvuky. Nabízí stejnou kvalitu zvuku jako Komplete Audio 1 a navíc větší flexibilitu. Umožňuje připojit dva mikrofony pomocí dvou kombinovaných XLR / jack vstupů. Na výstupu ti dva jack konektory umožňují připojení k studiovým monitorům nebo k reproduktorům na pódiu.

Získej výhodný set Komplete Audio 2, který obsahuje dynamická sluchátka Superlux HD681 EVO WH za polovinu.

Začni produkovat
komplete kontrol m32

Komplete Kontrol M32

Malá klávesnice pro velké nápady

Komplete Kontrol M32 má vše, co bys mohl při tvorbě hudby potřebovat. S 32 klávesami nezabere mnoho místa, ale poskytne způsob, jak plně vyjádřit tvou kreativitu. V kombinaci s inovativním softwarem, funkcemi Smart Play a bezproblémovou integrací získáš intuitivní ovládání všech nástrojů, samplů, efektů a smyček přímo z klávesnice.

Získej výhodný set Komplete Kontrol M32 se sustain pedálem Cherub WTB-005 za 100 Kč.

Začni tvořit hudbu
© 2004-2019 Muziker | Native Instruments Promo
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat