M-Audio Home Studio Set 2

Master keyboardy 61 kláves | Kód produktu: KEYSTATION-61-MK3-SET | ID: 297545

M-Audio Home Studio Set 2

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní produkt vhodné.

Parametry a specifikace

Počet kláves

61

Velikost kláves

Standard

Produkty v setu

1 x

M-Audio Keystation 61 MK3

M-Audio Keystation 61 MK3

USB MIDI keyboard disponuje 61 dynamickými klávesami v plné velikosti s přirozeným pocitem při hře. Výkonný MIDI kontroler je ideální pro vytváření hudebních podkladů a použití s ​​virtuálními hudebními nástroji na PC nebo Mac bez použití ovladačů. Pro připojení k analogovým klávesovým nástrojům slouží 5-pin MIDI out. Vybaven je tlačítky pro ovládání jakéhokoliv nahrávacího software/DAW a posuvným ovládáním pro Volume. Ergonomicky navržené otočné ovládání pro Pitch a modulaci přidává výrazové vlastnosti. Pokročilé ovládání prostřednictvím posuvného fader-u a tlačítek spolu s otočným ovládáním pro Pitch a modulaci umožňují ovládat parametry DAW a pluginů. Kompaktní design umožňuje použití na pracovním stole, ve studiu nebo na koncertě. Kompatibilní je i se systémem iOS s volitelným příslušenstvím Apple iPad Camera Connection Kit. Balení obsahuje nahrávací software Pro Tools/First M-Audio Edition, Ableton Live Lite performance/recording software/DAW, AIR Music Tech Mini Grand - obsahuje 7 akustických klavírních zvuků, AIR Music Tech Velvet virtual electronic piano - obsahuje 5 legendárních elektrických klávesových zvuků z 60. a 70. let a AIR Music Tech Xpand!2 workstation. Rozměr: 995 x 189 x 68 mm. Hmotnost: 4,1 kg. Barva: Black

1 x

M-Audio M-Track 2x2M

M-Audio M-Track 2x2M

USB převodník s 2x2 rozhraním a High-headroom předzesilovači. Převodník je zasazen v kovové krabičce s velkým kovovým Volume potenciometrem a dalšími 4 potenciometry pro širší ovládání zvuku. Samostatný potenciometr pro Volume dostal i výstup pro sluchátka. Převodník nabízí audio studiové kvality s 24 bitovým rozlišením při frekvenci 192 kHz. M-Track 22 je vybaven dvojicí symetrických výstupů typu Jack 6,3 mm a dvojicí kombinovaných TRS / XLR vstupů pro audio. Další dva vstupy slouží pro nástroj. Samozřejmostí je MIDI IN a MIDI OUT. Součástí balení jsou i SW: AIR Creative Collection FX. Cubase LE, AIR Strike, AIR Xpand! 2 a AIR Mini Grand. Barevné provedení: black.

2 x

M-Audio BX8 D3

M-Audio BX8 D3

Studiové monitory ze série BX. Třetí generace monitorů série BX nabízí vyšší výkon, než starší modely, což výrazně ovlivňuje čistší, ale zejména hlasitější odposlech. O celkový výkon 150 W se stará dvoucestný zesilovač, který distribuuje výkon 80W pro basové a 70 W pro výškové pásmo. BX8 D3 je osazený 8" basovým reproduktorem s vysoce teplotní cívkou a tlumicí gumovou obrubou a 1.25" výškovým měničem z přírodního hedvábí, které dohromady produkují zvuk ve frekvenčním rozmezí od 37 Hz do 22 kHz. Pro dokonalé přizpůsobení basové odezvy v místnosti je k dispozici technologie Acoustic Space Control. O hutnou projekci v nízkém frekvenčním pásmu se stará i bass reflex na zadní straně konstrukce. Kromě toho je možné na zadní straně najít i konektory typu XLR a TRS 6,3 mm. Přední panel je vybaven diodou, která jasně svítí pokud je monitor natočen k poslechu pod správným úhlem. Uvedená cena je za 1 kus. Rozměry: 250 x 302 x 384 mm, hmotnost: 10,5 kg. Barevné provedení: Black.

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte M-Audio Home Studio Set 2 , nebo jste měli možnost produkt používat?

Doprava zdarma od 3 000,00 Kč
Cenová garance
Výměna zboží
Vlastní servis
Profesionální podpora
© 2004-2019 Muziker | M-Audio Home Studio Set 2
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Activate