LAMAX Sounder SO-1 Beat Set

Střední přenosné reproduktory | Kód produktu: SOUNDER-SO-1-BEAT-SET | ID: 305454

LAMAX Sounder SO-1 Beat Set

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní produkt vhodné.

Parametry a specifikace

Nabízena konfigurace

Set

Barva

Černá

Barva podle výrobce

Black

Výkon

24 W

Provoz na baterie

Ano

Play Time (Hours)

10

Doba nabíjení (hodiny)

4,5

Power (Watt)

24

Bluetooth

Ano

Adaptér součástí

Ano

Vestavěný reproduktor

Ano

Země původu

Čína

Produkty v setu

1 x

LAMAX Sounder SO-1 Beat

LAMAX Sounder SO-1 Beat

Bezdrátový Bluetooth reproduktor nové generace. 360 stupňové řešení zvuku se silnými basy, maximální výkon 24 W, inovativní dotykové a rotační ovládání a baterie s kapacitou 4000 mAh. Přizpůsoben pro venkovní použití a voděodolný podle IP56. Je tedy odolný nejen vůči stříkající vodě, ale také vůči prachu. S vyměnitelnými barevnými kryty může mít každý den nový design.


Tvůrce dokonalé atmosféry

Vytvořit správnou a nezapomenutelnou náladu nepomáhá jen kvalitní, ale i kvalitně reprodukovaná hudba. Bezdrátový reproduktor Sounder SO-1 ozvučí Vaši party na bytě, díky S-Bass módu a mocným basovým linkám. Venku dá zase ekvalizace reproduktoru vyznít jasným tónem s parádním dosahem. S rychlým NFC připojením se můžete podělit s Vaším hudebním výběrem doslova okamžitě.


Zvuk nové generace

Sounder SO-1 oznamuje příchod nové éry, která se vyznačuje lepšími parametry a vyšším výkonem. Svůj projev posouvá do nových dimenzí a průzračný zvuk si udržuje i při vysoké hlasitosti. Kapacita baterie dovoluje Bluetooth reproduktoru Sounder SO-1 hrát dlouhé hodiny. Kreativní design vyzdvihuje jeho dotykové a rotační ovládání. 360 stupňové řešení reproduktorů a pasivního zářiče, staví Sounder do centra dění za každých okolností.


Hudba v pohybu

Mobilní reproduktor Sounder SO-1 bude Vaším společníkem během celého dne, ať už rádi namáháte svaly při cvičení v gymu nebo relaxujete s příjemnou hudbou. S vyměnitelnými barevnými kryty dokáže, jako chameleon, upoutat pozornost výraznou barvou, nebo se naopak decentně přizpůsobit interiéru. Díky voděodolné úpravě jej využijete i v outdoorovém prostředí.

1 x

LAMAX Pax X-1 Beat

LAMAX Pax X-1 Beat

Ultralehká bezdrátová sluchátka, která skvěle drží v uších. Spolehlivě se s nimi spojíte pomocí Bluetooth 4.1. Oceníte jejich čistý zvuk, hluboké basy a baterii, která vydrží až 5 hodin přehrávání. Jednoduché ovládání je přímo na sluchátkách, stejně jako mikrofon na odbavení handsfree hovorů.

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte LAMAX Sounder SO-1 Beat Set , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2019 Muziker | LAMAX Sounder SO-1 Beat Set
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat