Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black

4-strunné P-Bass baskytary | Kód produktu: 019-2700-806 | ID: 214894

vzpomínáme
Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black

elektrická baskytara Série: Vintage Hot Rod, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: jasan, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladící mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: American Vintage '64 Single-Coil Jazz Bass, American Vintage '63 Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: 2x Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Black

Vintage Hot Rod '60s Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série Vintage Hot Rod. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z jasanu. Pohodlný javorový krk s C tvarem je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,62" (41,3mm). Kytara je vybavena jedním snímačem American Vintage '64 Single-Coil Jazz Bass při kobylce a jedním snímačem American Vintage '63 Split Single-Coil Precision Bass při krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku Fender Hi-Mass a ladící mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Ovládací prvky se skládají ze dvou ovladačů Volume pro každý snímač zvlášť a jednoho ovladače Master Tone. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Black. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat