Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Olympic White

4-strunné P-Bass baskytary | Kód produktu: 019-0086-805 | ID: 214881

vzpomínáme
Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Olympic White

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Olympic White

elektrická baskytara Série: Artist, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: výběrová olše, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Single-Groove Steel "Barrel" Saddles, Ladící mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass with Hex Screw Pole Pieces and Ceramic Bar Magnets, Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, 3 polohový přepínač, Povrchová úprava: Olympic White

Tony Franklin Fretted Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série Artist, vyrobená na základě signovaného modelu slavného anglického baskytaristy Tonyho Franklina. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z výběrového olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem je osazen stejně javorovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,62" (41,3mm). Kytara je vybavena dvěma speciálními snímači Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass s Hex Screw Pole Pieces a keramickým magnetem při kobylce a Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass u krku. Hardware obsahuje 4 dílnou kobylku American Vintage Bass se Single-Groove Steel "Barrel" struníkem a ladící mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear. Ovládací prvky sestávají z 3 polohového přepínače, ovladače Master Tone a Master Volume. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Olympic White. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Olympic White , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Olympic White
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat