Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

Semiakustické kytary | Kód produktu: 024-3102-531 | ID: 214877

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

800 400 247 Napište nám

Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

elektrická kytara, Série: Modern Player, Tělo: laminovaný javor s olšovým centrálním blokem, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: Pinned Adjusta-Matic with anchored Tailpiece, Ladící mechanika: Fender Standard Cast, Snímače: 2x Fender "Wide Range" Humbucking, Ovládací prvky: 2x Volume, 2x Tone, 3 polohový přepínač, Povrchová úprava: Aged Cherry Burst

Starcaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Modern Player. Tento model další elektrické kytary s dutým tělem od slavné firmy, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Ačkoliv se Starcaster vyráběl pouze krátký čas v druhé polovině 70 tých let, v pozdějším období si vysloužil titul kultovního nástroje. Po letech se opět vrací s ještě lepším zvukem, výkonem, konstrukcí a ohromujícím vzhledem, tónem a funkcemi. Poloduté tělo nástroje je zhotoveno z laminovaného javorového dřeva s olšovým centrálním blokem. Pohodlný javorový krk s C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena dvěma fantastickými snímači Fender "Wide Range" Humbucking při kobylce a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku Pinned Adjusta-Matic s upevněným struníkem a uzavřenou ladící mechaniku Fender Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 3 polohového přepínače a ovladačů Tone a Volume pro každý snímač zvlášť. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Aged Cherry Burst. 

Parametry a specifikace

Typ

Semi-akustická

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strun

Ocel, 6x

Barva

Sunburst

Barva podle výrobce

Aged Cherry Burst

Tělo

Javor

Krk

Javor

Hmatník

Javor

Počet pražců

22

Menzura (mm)

648

Kobylka/tremolo

Adjusto-Matic

Šířka nultého pražce (mm)

42

Výřez (cutaway)

Ano

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

4,88

Vlastníte Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst , nebo jste měli možnost produkt používat?

Ondrej Z.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
01. 10. 2017

Dobrý pomer cena / výkon, nadpriemerná kvalita spracovania (lak, drevo atď), potenciometre mohli mať vrch z kovu, nie plastu. Je ľahká, má fakt dobrý hmatník, krásny zvuk a flexibilitu úprav potenciometrami. Na moje prekvapenie aj keď má humbuckers, znie stále veľmi čisto a výškovo, typický Fender. Skvelo drží ladenie a má krásny zvuk. To som tu už písal, ale je tak krásny že som ho spomeul ešte raz. V tej cene mohol byť obal, nakoľko sa zháňa ťažko. Vynikajúca kúpa.

© 2004-2020 Muziker | Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat