Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

Semiakustické kytary | Kód produktu: 024-3102-531 | ID: 214877

vzpomínáme
Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

elektrická kytara, Série: Modern Player, Tělo: laminovaný javor s olšovým centrálním blokem, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: Pinned Adjusta-Matic with anchored Tailpiece, Ladící mechanika: Fender Standard Cast, Snímače: 2x Fender "Wide Range" Humbucking, Ovládací prvky: 2x Volume, 2x Tone, 3 polohový přepínač, Povrchová úprava: Aged Cherry Burst

Starcaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Modern Player. Tento model další elektrické kytary s dutým tělem od slavné firmy, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Ačkoliv se Starcaster vyráběl pouze krátký čas v druhé polovině 70 tých let, v pozdějším období si vysloužil titul kultovního nástroje. Po letech se opět vrací s ještě lepším zvukem, výkonem, konstrukcí a ohromujícím vzhledem, tónem a funkcemi. Poloduté tělo nástroje je zhotoveno z laminovaného javorového dřeva s olšovým centrálním blokem. Pohodlný javorový krk s C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena dvěma fantastickými snímači Fender "Wide Range" Humbucking při kobylce a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku Pinned Adjusta-Matic s upevněným struníkem a uzavřenou ladící mechaniku Fender Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 3 polohového přepínače a ovladačů Tone a Volume pro každý snímač zvlášť. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Aged Cherry Burst. 

Parametry a specifikace

Preferovaná ruka

Tělo

Krk

Hmatník

Barva

Barva podle výrobce

Aged Cherry Burst

Počet pražců

22

Menzura (mm)

648

Kobylka/tremolo

Šířka nultého pražce (mm)

42

Cutaway - Výřez

Ano

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

4,88

Vlastníte Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst , nebo jste měli možnost produkt používat?

Ondrej Z.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
01. 10. 2017

Dobrý pomer cena / výkon, nadpriemerná kvalita spracovania (lak, drevo atď), potenciometre mohli mať vrch z kovu, nie plastu. Je ľahká, má fakt dobrý hmatník, krásny zvuk a flexibilitu úprav potenciometrami. Na moje prekvapenie aj keď má humbuckers, znie stále veľmi čisto a výškovo, typický Fender. Skvelo drží ladenie a má krásny zvuk. To som tu už písal, ale je tak krásny že som ho spomeul ešte raz. V tej cene mohol byť obal, nakoľko sa zháňa ťažko. Vynikajúca kúpa.

© 2004-2020 Muziker | Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat