Fender Standard Stratocaster Plus Top, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

ST-Modely | Kód produktu: 014-4610-552 | ID: 214864

vzpomínáme
Fender Standard Stratocaster Plus Top, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Standard Stratocaster Plus Top, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

elektrická kytara, Série: Standard, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Vrchní deska: plamínkový javor, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 3x Standard Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, 2x Tone, 5 polohový přepínač, Povrchová úprava: Tobacco Sunburst

Standard Stratocaster Plus Top je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Standard. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento standardní model je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Standard Stratocaster Plus Top nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocaster, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva s vrchní deskou vyrobenou z plamínkového javoru. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 21 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena třemi snímači Standard Single-Coil Strat při kobylce, uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style se synchronizovaným tremolem a ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, dvou ovladačů Tone pro krkový a střední snímač a ovladače Master Volume. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Tobacco Sunburst. 

Parametry a specifikace

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Standard Stratocaster Plus Top, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Standard Stratocaster Plus Top, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat