Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans

T-modely | Kód produktu: 026-2000-538 | ID: 214855

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans

elektrická kytara, Série: Special Edition, Tvar těla: Telecaster, Tělo: mahagon, Vrchní deska: dlabaný žíhaný javor, Krk: mahagon, Hmatník: palisandr, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: 22, Kobylka: 6-Saddle Standard Strings-Through-Body Tele with Block Saddles, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking, Seymour Duncan '59 Humbucking, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, 3 polohový přepínač, funkce Push/Pull, Povrchová úprava: Crimson Red Transparent

Special Edition Custom Telecaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Special Edition. Tento model první elektrické kytary slavné firmy je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Special Edition Custom Telecaster nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Telecasteru, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Tělo nástroje s tvarem Telecaster je zhotoveno z mahagonového dřeva s nádhernou vrchní deskou vyrobenou z dlabaného žíhaného javoru. Pohodlný, stejně mahagonový krk s moderním C tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 Jumbo pražci. Délka menzura je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,62" (41,3mm). Kytara je vybavena dvěma snímači Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking při kobylce a Seymour Duncan '59 Humbucking u krku. Právě tato kombinace dodává nástroji neopakovatelný zvuk. Poniklovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Standard Strings-Through-Body Tele s blokovým struníkem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 3 polohového přepínače, ovladače Master Tone a Master Volume. Speciální vlastností kytary je funkce Push/Pull, sloužící k rozpojování snímačů. Special Edition Custom Telecaster je vyrobena s povrchovou úpravou Crimson Red Transparent. 

Parametry a specifikace

Preferovaná ruka

Tělo

Přední deska

Krk

Hmatník

Barva

Barva podle výrobce

Crimson Red Transparent

Konfigurace snímačů

HH

Počet strun

6x, Ocel

Počet pražců

22

Menzura (mm)

648

Povrchová úprava

Profil krku

C

Rádius hmatníku

Velikost pražců

Ovládání

Přepínač

Kobylka/tremolo

Hardware

Ladící mechanika

Šířka nultého pražce (mm)

41

Země původu

USA

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat