Fender Select Active Jazz Bass, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

4-strunné J-Bass baskytary | Kód produktu: 017-0320-852 | ID: 214893

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Select Active Jazz Bass, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

elektrická baskytara, Série: Fender Select, Tvar těla: Jazz Bass, Tělo: jasan, Vrchní deska: plamínkový javor, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,5" (38,1mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle High-Mass Vintage, Ladící mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Fender Select Single-Coil Jazz Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Pan Control, 3 pásmový EQ s Treble Boost/Cut, Bass Boost/Cut a Mid Boost/Cut, Speciální elektronika: Active/Passive Mini-Toggle Switch, Povrchová úprava: Tobacco Sunburst

Fender Select Active Jazz Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série Fender Select. Jazz Bass, pravděpodobně světově nejznámější model mezi baskytarami, je dalším pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tento model, s klasickým tvarem Jazz Bass, je zhotoven z jasanu s vrchní deskou vyrobenou z plamínkové javoru. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,5" (38,1mm). Kytara je vybavena dvěma snímači Fender Select Single-Coil Jazz Bass při kobylce a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku High-Mass Vintage a ladící mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Elektronika nástroje je aktivní. Ovládá se pomocí potenciometru Master Volume, ovladače pro panorama a 3 pásmového ekvalizéru Treble, Bass a Mid Boost/Cut. Ovládání také obsahuje i Active/Passive přepínač. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Tobacco Sunburst. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Select Active Jazz Bass, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Select Active Jazz Bass, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat