Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Black

ST-Modely | Kód produktu: 014-1800-306 | ID: 214851

vzpomínáme
Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Black

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Black

elektrická kytara, Série: Deluxe, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 1x Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking, 2x Vintage Noiseless Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, MIDI Volume, Headphone Volume, TriplePlay Dpad Control, TriplePlay Module Controls , 5 polohový přepínač, Speciální elektronika: Fishman Hex Pickup, Fishman TriplePlay Wireless MIDI Module, Fender USB Module, Povrchová úprava: Black

Fishman TriplePlay Stratocaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Deluxe. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento model je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Fishman TriplePlay Stratocaster nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocasteru, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena jedním snímačem Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking při kobylce a dvěma čidly Vintage Noiseless Single-Coil Strat uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style se synchronizovaným tremolem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, ovladačů Master Volume, MIDI Volume, Headphone Volume, TriplePlay Dpad Control a TriplePlay Modul Contrlos. Nástroj má vestavěný Fishman TriplePlay systém, který bezdrátově přenáší MIDI data do počítače, díky čemuž můžete vytvářet prakticky neomezený počet různorodých zvuků. K tomu napomáhá speciální elektronika a digitální technologie Fishman Hex Pickup, Fishman TriplePlay Wireless MIDI Module a Fender USB Module. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Black. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Black , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat