Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

ST-Modely | Kód produktu: 014-1800-300 | ID: 214850

vzpomínáme
Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická kytara, Série: Deluxe, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 1x Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking, 2x Vintage Noiseless Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, MIDI Volume, Headphone Volume, TriplePlay Dpad Control, TriplePlay Module Controls , 5 polohový přepínač, Speciální elektronika: Fishman Hex Pickup, Fishman TriplePlay Wireless MIDI Module, Fender USB Module, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

Fishman TriplePlay Stratocaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Deluxe. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento model je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Fishman TriplePlay Stratocaster nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocasteru, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena jedním snímačem Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking při kobylce a dvěma čidly Vintage Noiseless Single-Coil Strat uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style se synchronizovaným tremolem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, ovladačů Master Volume, MIDI Volume, Headphone Volume, TriplePlay Dpad Control a TriplePlay Modul Contrlos. Nástroj má vestavěný Fishman TriplePlay systém, který bezdrátově přenáší MIDI data do počítače, díky čemuž můžete vytvářet prakticky neomezený počet různorodých zvuků. K tomu napomáhá speciální elektronika a digitální technologie Fishman Hex Pickup, Fishman TriplePlay Wireless MIDI Module a Fender USB Module. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat