Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red

ST-Modely | Kód produktu: 014-5012-309 | ID: 214853

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

800 400 247 Napište nám

Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red

elektrická kytara, Série: Deluxe, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 3x Texas Special Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, Master 6-Position V6 Rotary Tone Switch, 5 polohový přepínač, Speciální elektronika: V6 rotary switch, S-1 switch, Povrchová úprava: Candy Apple Red *Gigbag je součástí balení

Deluxe Roadhouse Stratocaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Deluxe. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento standardní model je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Deluxe Roadhouse Stratocaster nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocaster, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem je osazen stejně javorovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena třemi snímači Texas Special Single-Coil Strat při kobylce, uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku Vintage Style se synchronizovaným tremolem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, ovladačů Master Tone, Master Volume a spínače Master 6-Position V6 Rotary Tone. Specialitou nástroje je zmiňovaný spínač Master 6-Position V6 Rotary Tone, díky kterému si můžete nastavit 6 různých tónových barev. Kromě něj zde můžete najít i spínač S-1, který umožňuje vypínat předchozí funkci, čímž dostanete klasický, čistý tón Stratu. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Candy Apple Red. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat