Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red

ST-Modely | Kód produktu: 014-5012-309 | ID: 214853

vzpomínáme
Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red

elektrická kytara, Série: Deluxe, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 3x Texas Special Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, Master 6-Position V6 Rotary Tone Switch, 5 polohový přepínač, Speciální elektronika: V6 rotary switch, S-1 switch, Povrchová úprava: Candy Apple Red *Gigbag je součástí balení

Deluxe Roadhouse Stratocaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Deluxe. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento standardní model je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Deluxe Roadhouse Stratocaster nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocaster, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem je osazen stejně javorovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena třemi snímači Texas Special Single-Coil Strat při kobylce, uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku Vintage Style se synchronizovaným tremolem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, ovladačů Master Tone, Master Volume a spínače Master 6-Position V6 Rotary Tone. Specialitou nástroje je zmiňovaný spínač Master 6-Position V6 Rotary Tone, díky kterému si můžete nastavit 6 různých tónových barev. Kromě něj zde můžete najít i spínač S-1, který umožňuje vypínat předchozí funkci, čímž dostanete klasický, čistý tón Stratu. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Candy Apple Red. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Maple Fingerboard, Candy Apple Red
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat