Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, Shoreline Gold

T-modely | Kód produktu: 014-5502-344 | ID: 214863

vzpomínáme
Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, Shoreline Gold

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, Shoreline Gold

elektrická kytara, Série: Classic Player, Tvar těla: Telecaster, Tělo: poloduté, olše, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Strat Strings-Through-Body Hardtail, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 2x Fidelitron Humbucking, Ovládací prvky: Master Volume, 3 polohový přepínač, Povrchová úprava: Shoreline Gold

Cabronita Telecaster Thinline je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Classic Player. Tento model první elektrické kytary slavné firmy je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Cabronita Telecaster Thinline nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Telecasteru, jako je klasický tón, no s novou zvukovou charakteristikou, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Poloduté tělo nástroje s tvarem Telecaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 22 Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena dvěma snímači Fidelitron Humbucking při kobylce a u krku. Právě tato kombinace dodává nástroji novou zvukovou osobnost s ostrým a zároveň hutným zvukem. Pochromovaný hardware obsahuje nastavitelnou kobylku Vintage-Style Strat Strings-Through-Body se 6 dílným struníkem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 3 polohového přepínače a ovladače Master Volume. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Shoreline Gold. 

Parametry a specifikace

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, Shoreline Gold , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, Shoreline Gold
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat