Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural

4-strunné J-Bass baskytary | Kód produktu: 019-1030-821 | ID: 214912

vzpomínáme
Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural

elektrická baskytara Série: American Vintage, Tvar těla: Jazz Bass, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: laminovaný palisandr, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,47" (37,4mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Single-Groove Steel "Barrel" Saddles, Ladící mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: 2x American Vintage '74 Single-Coil Jazz Bass, Ovládací prvky: 2x Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Natural

American Vintage '74 Jazz Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Vintage. Jazz Bass, pravděpodobně světově nejznámější model mezi baskytarami, je dalším pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tento model, s klasickým tvarem Jazz Bass, je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s U tvarem, je osazen hmatníkem z laminovaného palisandru s 20 Vintage-Style pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,47" (37,4mm). Kytara je vybavena dvěma snímači American Vintage '74 Single-Coil Jazz Bass při kobylce a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku American Vintage Bass s Single-Groove Steel "Barrel" Saddles a ladící mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear. Ovládací prvky se skládají ze dvou ovladačů Volume pro každý snímač zvlášť a jednoho ovladače Master Tone. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Natural. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat