Fender American Vintage 65 Stratocaster Rosewood f. 3Color Sunburst

ST-Modely | Kód produktu: 011-1800-800 | ID: 213643

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

800 400 247 Napište nám

Fender American Vintage 65 Stratocaster Rosewood f. 3Color Sunburst

elektrická kytara, Série: American Vintage, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: laminovaný palisandr, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 6-Saddle American Vintage Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Single Line "Fender Deluxe" Vintage Style, Snímače: 3x American Vintage '65 Grey-Bottom Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, 2x Tone, 5 polohový přepínač, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

Parametry a specifikace

Země výroby

USA

American Vintage '65 Stratocaster je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série American Vintage. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento standardní model je vyroben na základě původního modelu z roku 1965 a nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocasteru, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný, autentický vintage zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s C tvarem ve stylu 60 tých let, je osazen hmatníkem z laminovaného palisandru s 21 Vintage Style pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena třemi snímači American Vintage '65 Grey-Bottom Single-Coil Strat při kobylce, uprostřed a u krku. Právě díky nim má Stratocaster typický, zpěvný tón. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle American Vintage se synchronizovaným tremolem a ladící mechaniku Single Line "Fender Deluxe" Vintage Style. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, dvou ovladačů Tone pro krkový snímač a Tone pro střední a kobylkový snímač. Samozřejmostí je ovladač Master Volume. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Vintage 65 Stratocaster Rosewood f. 3Color Sunburst , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2019 Muziker | Fender American Vintage 65 Stratocaster Rosewood f. 3Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškejte super akce. Aktivujte si notifikace.
Aktivovat