Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Faded Sonic Blue

4-strunné P-Bass baskytary | Kód produktu: 019-1010-872 | ID: 214903

vzpomínáme
Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Faded Sonic Blue

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Faded Sonic Blue

elektrická baskytara Série: American Vintage, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: laminovaný palisandr, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,74" (44,2mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Threaded Steel "Barrel" Saddles, Ladící mechanika: New American Vintage Reverse Open-Gear, Snímače: Vintage Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Faded Sonic Blue

American Vintage '63 Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Vintage. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s C tvarem, je osazen hmatníkem z laminovaného palisandru s 20 Vintage-Style pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,74" (44,2mm). Kytara je vybavena jedním snímačem Vintage Split Single-Coil Precision Bass. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku American Vintage Bass s Threaded Steel "Barrel" Saddles a ladící mechaniku New American Vintage Reverse Open-Gear. Ovládací prvky se skládají z ovladačů Master Volume a Master Tone. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Faded Sonic Blue. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Faded Sonic Blue , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Faded Sonic Blue
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat