Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

5-strunné P-Bass baskytary | Kód produktu: 019-4692-701 | ID: 214917

vzpomínáme
Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

5 strunná elektrická baskytara Série: American Deluxe, Tvar těla: Jazz Bass, Tělo: výběrový jasan, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,87" (47,6mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 4-Saddle High-Mass Vintage, Ladící mechanika: Fender Lightweight Vintage-Style Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Pan Pot, Treble Boost/Cut, Midrange Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Speciální elektronika: přepínač Active/Passive, Povrchová úprava: White Blonde

American Deluxe Jazz Bass V je 5 strunná elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Deluxe. Jazz Bass, pravděpodobně světově nejznámější model mezi baskytarami, je dalším pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Jazz Bass, je zhotoveno z výběrového jasanu. Pohodlný javorový krk s asymetrickým C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 21 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,87" (47,6mm). Kytara je vybavena dvěma snímači Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass při kobylce a při krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku High-Mass Vintage a ladící mechaniku Fender Lightweight Vintage-Style Keys. Elektronika nástroje je aktivní. Ovládá se pomocí potenciometru Master Volume, ovladače pro panorama a potenciometrů Treble, Midrange a Bass Boost/Cut. Ovládání také obsahuje i Active/Passive přepínač. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou White Blonde. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat