Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood, Cayenne Burs

4-strunné Modern Bass baskytary | Kód produktu: 019-5500-728 | ID: 214922

vzpomínáme
Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood, Cayenne Burs

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood, Cayenne Burs

elektrická baskytara, Série: American Deluxe, Tvar těla: Dimension Bass, Tělo: jasan, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladící mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Dimension Humbucking, Ovládací prvky: Master Volume, 3 pásmový EQ Treble Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Mid Boost/Cut, 5 polohový přepínač, Speciální elektronika: 18V Preamp, Povrchová úprava: Cayenne Burst

American Deluxe Dimension Bass IV HH je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Deluxe. Dimension Bass patří k dalším pokračovatelům tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí fantastický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s tvarem Dimension Bass, je zhotoveno z jasanu. Pohodlný javorový krk s asymetrickým C tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 21 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,62" (47,6mm). Kytara je vybavena dvěma snímači Dimension Humbucking při kobylce a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku Fender Hi-Mass a ladící mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Elektronika nástroje je aktivní, doplněná o 18V předzesilovač. Ovládá se pomocí potenciometru Master Volume, 3 pásmového ekvalizéru Treble, Bass a Mid Boost/Cut a 5 polohového přepínače. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Cayenne Burst. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood, Cayenne Burs , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood, Cayenne Burs
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat