Epiphone PRO-1 Plus Acoustic Blueburst SET

Akustické kytarové sety | Kód produktu: PRO-1-PLUS-ACOUSTIC-TL-SET | ID: 222232

Epiphone PRO-1 Plus Acoustic Blueburst SET

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Parametry a specifikace

Barva

Sunburst

Pouzdro / kufr

Včetně kufru

Tvar

Dreadnought Fullbody

Počet strun

6

Ruka

Pravá ruka

Produkty v setu

1 x

Epiphone PRO-1 Plus Acoustic Blueburst

Epiphone PRO-1 Plus Acoustic Blueburst

Akustická kytara ze série PRO-1 Plus s tvarem těla Dreadnought, vhodná pro začátečníky, pro pokročilejší muzikanty, zkrátka pro každého. Vrchní deska nástroje je vyrobena z masivního smrku, tělo nástroje je z mahagonu. Krk z profilem C je vyroben z mahagonu a je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 Jumbo pražci. Menzura 24.75" (628 mm). Nultý pražec o šířce 1.68" (42.6 mm) vyrobený z GraphTech Nubone materiálu. Kobylka z palisandru s Nubone sedlem. Nástroj disponuje chromovým hardwarem, ladící mechanikou 18:1 ratio Epiphone Deluxe a černým pickguardem, Součástí balení je i výuková lekce pro začátečníky a zvhlčovač. Barevné provedení Blueburst

1 x

Epiphone Accessory PRO Steel Kit

Epiphone Accessory PRO Steel Kit

Kytarový set obsahující 2 sady strun Epiphone Ultra Light 9-47, kytarový popruh vyrobený z nylonu s logem "E", lubrikant na struny a hmatníku Pro-Ease, tři brnkátka Epiphone, leštící a čistící prostředek Epiphone Guitar Polish, čistící hadřík Epiphone Polish Cloth, navíječ strun a chromatickou ladičku.

1 x

Epiphone PRO-1 Hard Case

Epiphone PRO-1 Hard Case

Kytarový kufr určený pro sérii akustických kytar Epiphone PRO-1. Je vyroben z tvrdého, odolného materiálu s měkkým polstrováním a plyšovým vnitřkem, pro co nejlepší ochranu vašeho nástroje před povětrnostními podmínkami a mechanickým poškozením. Je vybaveno vnitřním odkládacím prostorem pro příslušenství. Černá povrchová úprava.

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

4,13

Vlastníte Epiphone PRO-1 Plus Acoustic Blueburst SET , nebo jste měli možnost produkt používat?

András L.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
05. 09. 2016
Doprava zdarma od 3 000,00 Kč
Cenová garance
Výměna zboží
Vlastní servis
Profesionální podpora
© 2004-2019 Muziker | Epiphone PRO-1 Plus Acoustic Blueburst SET
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Activate