Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

4,80
Elektrická kytara ze série Classic Les Paul Standard určená pro leváky. Vrchní deska kytary je vyrobena ze žíhaného javoru a tělo z mahagonu. Ručně lepený krk je vyroben z mahagonového dřeva. Kytara disponuje palisandrovým hmatníkem s 22 medium...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky. Doporučujeme vybrat si alternativní produkt.
Vybrat alternativu (4)
Elektrická kytara Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

Vybrat alternativu (4)

Kód produktu: ENLPLHSNH1 | ID: 224545

Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

Elektrická kytara ze série Classic Les Paul Standard určená pro leváky. Vrchní deska kytary je vyrobena ze žíhaného javoru a tělo z mahagonu. Ručně lepený krk je vyroben z mahagonového dřeva. Kytara disponuje palisandrovým hmatníkem s 22 medium jumbo pražci, lichoběžníkovými značkami, Locking Tune-o-matic kobylkou a Stopbar struníkem. Délka menzury je 628 mm, rádius hmatníku 305 mm a šířka nultého pražce 43 mm. Kytara disponuje dvojicí ProBucker-2 a ProBucker-3 (Bridge) Alnico Classic humbucker snímačů. Zvuk se nastavuje pomocí čtyř potenciometrů: Neck volume s push / pull coil-splitting systémem, Bridge volume s push / pull coil tapping systémem, Neck tone a Bridge tone. Barevné provedení nástroje je Heritage Cherry Sunburst (HS).

Parametry a specifikace

Určení

Typ


Funkce

Přepínač

Ladící mechanika


Vlastnosti

Preferovaná ruka

Barva

Konfigurace snímačů

HH

Počet pražců

22

Profil krku

C

Kobylka/tremolo

Barva podle výrobce

Heritage Cherry Sunburst


Materiál

Povrchová úprava

Tělo

Přední deska

Krk

Hmatník


Rozměry a hmotnost

Menzura (mm)

Rádius hmatníku

12"

Velikost pražců

Šířka nultého pražce (mm)


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství

Celkové hodnocení založené na 21 uživatelských recenzích:

4,80

I. Viktor S.

Celkový dojem

Datum
11.10.2016
Hodnocená varianta

A jó: nagyon kényelmes gitár, a húrnyomás, húrmagasság számomra tökéletes. A hangolást kiválóan tartja. A hangolókulcsok az kellően feszesek, finoman lehet hangolni velük a gitárt. A hangszedői hangzásvilága nekem nagyon tetszik, a két humbucker felezhetősége nagy rugalmasságot ad a gitárnak. Jazzt/bluest játszom, tisztán nagyon szépen szól. (VOX AC15C, Marshall MG50DFX) A rossz: hangszedőváltó kapcsoló kontakthibás, középső állásában csak a híd hangszedő szól. Torzítva 85% gain-től (OD20-MT2) elkásásodik.

Dávid G.

Celkový dojem

Datum
14.02.2016
Hodnocená varianta

Jó: Már fél éve használom, és elég jól bírja, az érintők nagyon jók, a nyak eszméletlen kényelmes, hangolást is tartja. Rossz: Silány összeszerelés, A hangolókulcsok fele laza volt, a húrmagasság meg az intonáció nem volt jó, a jacket már egyszer forrasztanom kellett, a bridge volume poti már kezdi megadni magát (lenyomva is a coil tap szól), kontaktos, az elektronikája nem megbízható. A híd pickup telt, sok a basszusa, torzításnál már eléggé muddy.

Gellért F.

Celkový dojem

Datum
25.03.2024
Hodnocená varianta

Szenzációsan kényelmes hangszer, őrületesen jó hanggal!

Martin S.

Celkový dojem

Datum
08.01.2016
Hodnocená varianta

Vyborna gitara v ramci svojej cenovej kategorie. Tato verzia PRO ma vyrazne silnejsie snimace oproti povodnemu Epiphone Les Paul Standard. Navyse ma aj moznost ich rozopnutia na single, cim sa stava zvukovo univerzalnejsou. Mam ju v povodnom stave (okrem vymeny strun za Ernie Ball 11-ky, mierneho pridvihnutia snimacov a povolenia ladiacej mechaniky) a "tuning" zatial neplanujem. Nazivo je vyhotovenie Honey Burst velmi pekne. Na hlavnom obrazku je tu ale mylne zobrazena verzia Plaintop, nie Plustop.

Fernando O.

Celkový dojem

Datum
12.05.2014
Hodnocená varianta

Top Guitarre! Ist sicherlich keine Gibson! ABER... Guter Sound, Top Verarbeitung, Bespielbarkeit 1A, Sustain da fallen manche vom Glauben ab, was will man mehr für den Preis.